Minikler Tekvando Türkiye Şampiyonası Konya’da sona erdi

Minikler Tekvando Türkiye Şampiyonası Konya’da sona erdi

Minikler Tekvando Türkiye Şampiyonasında 72 ilden 2220 sporcu mücadele etti. 
 
 
Türkiye Tekvando Federasyonu faaliyet takviminde yer alan Minikler Tekvando Türkiye Şampiyonası 26-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi 19 Mayıs Spor Salonunda yapıldı.
 
Minikler Tekvando Türkiye Şampiyonasında 72 ilden 2220 sporcu mücadele etti. Şampiyonada derece yapan sporculara madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, TSYD Konya Şubesi Başkanı Recep Çınar, GHSİM Spor Şube Müdürü Ali Kanber ve Tekvando Federasyonu Genel Koordinatörü Ramazan Erçin verdiler.
 
Minik Erkeklerde;
 
27 KG
 
1 - KADİR EROL - KOCAELİ DERİNCE GSK
 
2 - UĞURCAN GÖKMEN - ANKARA POLAT SK
 
3 - MERT KARA - KIRKLARELİ ERGİN SK
 
3 - ÖMER FARUK ARICI - ANKARA ADLİYE SK
 
5 - CAN TUNCER - İSTANBUL BAHRİ TANRIKULU SK
 
6 - FEYYAZ BELDEK - ANKARA SEVEN SK
 
7 - YUŞA ARİF KABACA – İSTANBUL KORAL GSK
 
8 - MEHMET BUĞRA BOLAT - ANKARA SEVEN SK
 
30 KG
 
1 - MERT DÖNMEZ - ANKARA ADLİYE SK
 
2 - CEMAL EFE KÜÇÜK - ANKARA MAMAK BLD SK
 
3 - BATUHAN PAÇACI - ANKARA SEVEN SK
 
3 - ENES GÜNEŞ - GAZİANTEP ŞAHİNBEY BLD GSK
 
5 - ÖMER FARUK ŞEN - İSTANBUL B.PAŞA YILDIZLAR SK
 
6 - CAN AHMET BAĞLAR - ERZURUM ANADOLU FORM SK
 
7 - MUHAMMET TOPUZ - SAMSUN İLKADIM BLD GSK
 
8 - BERAT AVŞAR - DİYARBAKIR DALGIÇ GSK
 
33 KG
 
1 - ENES KAPLAN - SAMSUN ASLAN GSK
 
2 - MERT CAN KAHVECİOĞLU - BURDUR OKSİJEN GSK
 
3 - İSMAİL ALTIPARMAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
 
3 - MERTCAN ÇİÇEK - ANKARA KARTAL TKD SK
 
5 - ABDULLAH DÖNMEZ - KONYA TSYD SK
 
6 - GANİ YASİN AVCI - GAZİANTEP AKADEMİ SK
 
7 - YASİN TALHA ÖZTÜRK - ANKARA LEOPAR SK
 
8 - FAZLI FAZLIOĞLU - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
 
36 KG
 
1 - YİĞİTHAN KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
 
2 - YUSUF KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
 
3 - SEMİH ÖZER - DÜZCE MERT ASYA GSK
 
4 - HAYDAR IŞIK - KIRŞEHİR AYYILDIZ GSK
 
5 - OSMAN APAYDIN - RİZE KAÇKAR CİMNASTİK GSK
 
6 - BERKAY ERER - İSTANBUL ESENLER YAVUZ SELİM SK
 
7 - İLKAY SARIKAYA - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
 
8 - TALİPHAN BAYHAN - MERSİN TOROS SK
 
40 KG
 
1 - YASİN ŞAHİN - KOCAELİ DURUKAN GSK
 
2 - ÖMER FURKAN KÖRPE - ANKARA ÖNDER SK
 
3 - OĞUZHAN KILIÇKAYA - ANKARA LEOPAR SK
 
4 - CANER ŞAHİN - ÇANKIRI BLD SK
 
5 - ÖMER FARUK ŞENER - ANKARA SEVEN SK
 
6 - VOLKAN GÜNBİLEK - ESKİŞEHİR ES YILDIRIM SK
 
7 - EFE HAKTAN UZUN - ZONGULDAK SİTE GSK
 
8 - BEDİRHAN ERESER - KONYA MERAM BLD SK
 
45 KG
 
1 - KADİR SANTAŞ - ANKARA MERKEZ İMAMHATİP LİS. SK
 
2 - ÖMER EREN ÖZEN - İSTANBUL ÖYKÜM GSK
 
3 - ÖMER ORHUN TÜRKMEN - BALIKESİR FERDİ
 
4-YASİN ALEN - KAYSERİ EMNİYET SK
 
5 - SAMET YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 
6 - OLCAY SAĞLAM - İSTANBUL YİĞİT TKD SK
 
7 - EMİRHAN ALİ ESKİ - İSTANBUL YİĞİT TKD SK
 
8 - YUNUS BOZAN - BİLECİK BOZÜYÜK HEM. GSK
 
50 KG
 
1 - AHMET VEFA BUMİN - ERZURUM SAĞLIK GSK
 
2 - YAKUB KADRİ DOĞAN - KAYSERİ EMNİYET SK
 
3 - UMUT OZAN BASANK - İZMİR BERGAMA BLD SK
 
3 - BATUHAN CELİL BOSTAN - EDİRNE BLD SK
 
5 - BATURALP TUNÇEL - ANKARA TÜRKOĞLU SK
 
6 - TUĞRA ÇAKICI - ZONGULDAK DEKA MAD. GELİK SK
 
7 - ABDULKADİR ÇELİK - KAYSERİ EMNİYET SK
 
8 - M. CELAL AKGÜL - İSTANBUL UÇAN TAEKWONDO S
 
57 KG
 
1 - M.BUĞRAHAN GÖKER - ERZURUM ANADOLU FORM SK
 
2 - MUSAB AYDIN - KONYA TSYD SK
 
3 - ENES GÜNALAY - ESKİŞEHİR MEGA GENÇLİK HİZM. SK
 
3 - EGE KEREM ERÇETİN - ANKARA YENİ FİNAL SK
 
5 - ERTUĞRUL ÇELİK - ZONGULDAK DOĞAN SK
 
6 - ENES YAKA - ANKARA POLAT SK
 
7 - MUHAMMED KAÇMAZ - ANKARA DEMİR SK
 
8 - MUHAMMET YASİR AYDIN - İSTANBUL ÖYKÜM GSK
 
+57 KG
 
1 - İBRAHİM TUNCA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
 
2 - EMRAH EFE USTA - ORDU YENİ DOĞUŞ SK
 
3 - A.MUSTAFA SOYSAL - ADANA EJDER TKD SK
 
4 - ÖMER AKCAN - SİİRT SİİRT GSK
 
5 - M. FEYYAZ PEKCAN - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK
 
6 - AHMET BAY - AKSARAY GSİM SK
 
7 - ÖMER FARUK AÇIKGÖZ - ANKARA ÇINAR GSK
 
8 - FURKAN AKTAŞ - TRABZON OSMANLI BOKS SK
 
27 KG
 
1 - BÜŞRA SAVAŞ - BURSA OSMANGAZİ KOLEJİ GSK
 
2 - EBRAR KÖSE - ANKARA HAKAN TKD SK
 
3 - ALEYNA DEMİR - ANKARA SEVEN SK
 
3 - SENANUR GENÇ - ANKARA SEVEN SK
 
5 - HASRET ŞAHİN - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. SK
 
6 - TUĞBA NUR BİÇER - KOCAELİ DORUKHAN GSK
 
7 - İREM DİNÇ - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
 
8 - HANDE NUR DALCALI - KIRKLARELİ ERGİN SK
 
 
 
 
30 KG
 
1 - MELİKE GÜLTEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
 
2 - MEHTAP GÜR - MANİSA SOMA SOTES SK
 
3 - ELİF SU GENÇYILMAZ - ANKARA BİRLİK TKD SK
 
3 - DİLARA KARA - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SPOR
 
5 - NİSA UZUN - ANKARA TOLGA TKD SK
 
6 - DİLRUBA TOKGÖZ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
 
7 - ŞEYMANUR BİÇER - KOCAELİ DORUKHAN GSK
 
8 - HATİCE YAĞMUR ERGİN - BARTIN ALTUĞ SK
 
 
 
 
33 KG
 
1 - H.GÖKÇE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
 
2 - AYŞE YILMAZ - UŞAK EŞME TUĞRA SK
 
3 - SENANUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
 
3 - ESRA BAYRAK - ZONGULDAK KDZ EREĞLİ TKD SK
 
5 - BERFİN GÖKALP - BURSA KÖŞEM GSK
 
6 - AZRA NUR YUMUŞAK - ELAZIĞ GSİM SK
 
7 - ÖYKÜ ÖZBEY - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 
8 - TUANA KÜRÜMOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
 
 
 
 
36 KG
 
1 - EDANUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
 
2 - HAYRUNİSA İZMİR - SİİRT GSK
 
3 - İDİL ZAFER - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
 
4 - ŞAHSENEM BAĞATOR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
 
5 - YAĞMUR İSPİRLİ - ANKARA TOLGA TKD SK
 
6 - GAMZE LİMON - KONYA TSYD SK
 
7 - GÖKÇE YETGİN - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
 
8 - MERYEM ELİF İYİN - İZMİR FERDİ
 
 
 
 
40 KG
 
1 - TUĞÇE CANKURT - KOCAELİ DERİNCE GSK
 
2 - ŞEFİKA ÇAKAL - KIRKLARELİ ERGİN SK
 
3 - BETÜL ÖZCAN - İSTANBUL SİLİVRİ TKD SK
 
4 - İREM CANSU ZOR - BOLU BELEDİYE SK
 
5 - IRMAK ÇETİN - EDİRNE EDİRNE BLD GSK
 
6 - ALEYNA ERKILIÇ - ANKARA ONUR TAEKWONDO SK
 
7 - ELİF SUDE SOYDAN - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 
8 - TUVANNA NAZLI KESKİN - SAMSUN DO GSK
 
 
 
 
45 KG
 
1 - N. İLAYDA BAYRAKTAR - ANKARA DEMİR SK
 
2 - MELİKE KOÇ - KAYSERİ EMNİYET SK
 
3 - NİSA KARAKULAK - ANKARA KORYO SK
 
4 - S. GÖZDE BURGAÇ - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 
5 - GÜLSÜM ÜGEY - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
 
6 - ZERDA BATI - AMASYA TELEKOM SK
 
7 - GAMZENUR KARAYÜNLÜ - EDİRNE BLD SK
 
8 - İREM MİRAY DEGEÇ - DÜZCE MERT ASYA GSK
 
 
 
 
50 KG
 
1 - SUDENAZ TURAN - GAZİANTEP ISLAHİYE TKD SK
 
2 - AYŞİN ÖZCAN - HATAY FERDİ
 
3 - ESMA COŞKUN - İSTANBUL AYTAN SK
 
3 - A.BURÇİN ÇETİNKAYA - ANKARA AYAZ TKD SK
 
5 - ZEYNEP DURU YİĞİT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 
6 - SEVDE ERTAŞ - BURSA HAREKETLİ YAŞAM MRK. SK
 
7 - TUĞÇE TAŞBAŞI - SAMSUN İLKADIM BLD SK
 
8 - İREM SEVDE KIŞ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
 
 
 
 
57 KG
 
1 - ŞEYMA GÜNGÖR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
 
2 - BERFİN ZİLAN ATEŞ - NEVŞEHİR GSHİM
 
3 - SİNEM ŞAHİN - KIRŞEHİR BLD GSK
 
4 - AZRA TUBA TORUN - HATAY KARASOPA TKD SK
 
5 - ELİF SENA KOCAKAYA - KARABÜK FERDİ
 
6 - İLAYDA KARA - ZONGULDAK BLD SK
 
7 - ZEYNEP EBRAR ÇAYGÖZOĞLU - SİVAS FERDİ
 
8 - MEŞUDE SEVGİLİ - MERSİN ALDEMİR SK
 
 
 
 
+57 KG
 
1 - ELİF YAĞMUR AKPOLAT - ANKARA POLAT SK
 
2 - SEZİN KARAYILMAZ - ANKARA SEVEN SK
 
3 - İREM ASLAN - SİVAS GSK
 
4 - YASEMİN ÖZKAN - İSTANBUL SİLİVRİ TKD SK
 
5 - ALEYNA KAHRIMAN - ANKARA KUZEY SK
 
6 - ZEYNEP ÜNLÜ - ORDU GSK
 
7 - DAMLA AKPAT - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK
 
8 - İLKNUR KULECİ - RİZE ARDEŞEN GSK
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın