Güven : "İyi bir kamp dönemi geçirdik"

Güven :

Sezonun hazırlıklarının il iki bölümünü yurt dışı kampları ile tamamladıklarını ve takımın son durumundan oldukça memnun olduklarını kaydeden Atiker Konyaspor Genel Menajeri Önder Sami Güven, lig tarihine kadar tüm eksiklerin giderileceğini söyledi.

Lig hazırlıklarını Konspor'a değerlendiren Güven: " gerek yapılan antrenmanlar gerekse oynanan hazırlık karşılaşmaları lig öncesi takımımızın eksiklerinin giderilmesi adına önemli oldu. Teknik direktörümüz Aykut Kocaman hazırlık maçlarında tüm oyunculara şans verdi. Adaletli bir şekilde lig öncesi tüm oyunculara kendilerini gösterme şansı verdi. onlarda iyi çalıştılar ve verilen bu şansı iyi değerlendirdiler. Tarnsfer için iki mevki belirlemiştik. Bunun ilki forvet hattına. Öncelikli olarak bunu gerçekleştirmek için çalıştık vi imza aşamasına geldik. Diğeri ise orta saha. Bu konuda görüşmeler sürüyor. Hocamız ve yönetimimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda alternatifli bir liste hazırladık ve bunun üzerinde çalışıyoruz. En kısa sürede bunuda sonuçlandıracağız" dedi.

Güven Ankara'da oynanacak TSYD kupa maçlarında lig öncesi son kez futbolcuların neler yapabildiklerini görme şansı bulacaklarını kaydederken " bu tip maçlar elbette ki lig için ölçü olmuyor. Ancak nelerin eksik nelerin tam yapıldığını gösteriyor. Bu anlamda son iki hazırlık maçını da oynayarak Rizespor ile oynayacağımız sezonun ilk maçına hazır girmek istiyoruz. Sezona da iyi başlangıç yapabilmek arzusundayız" ifadelerini kullandı. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın