“Türkiye’deki en iyi takımlardan birine geldiğim için çok mutluyum”

“Türkiye’deki en iyi takımlardan birine geldiğim için çok mutluyum”

Atiker Konyaspor'un yeni futbolcusu 27 yaşındaki forvet Ioan Hora Konyaspor’a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Çok kaliteli bir takıma geldim. Ligdeki en iyi takımlardan biri. Çok iyi bir stada sahip bir takım. Şehir çok güzel. Burada çalışanlar çok profesyonel. Türkiye’deki en iyi takımlardan birine geldiğim için çok mutluyum” dedi.

Daha önce yeşil-beyazlı takımda oynayan Rumen oyuncular Torje ve Marica’dan bilgiler aldığını ifade eden Hora, “Kulübün çok kaliteli olduğunu söylediler. Kariyerimi geliştirmek ve kendimi üst seviyeye çıkarmam açısından iyi bir fırsata sahibim” diye konuştu.
 
"Geçen sezondan daha iyi bir sezon geçirmek istiyorum"
Geçen sene başarılı bir sezon geçirdiğini ifade eden Ioan Hora, “Bu senede daha iyi olmak istiyorum. Öncelikle takımın başarılı olması benim için daha önemli. Takım başarılı olursa bende mutlu olurum. Geçen sezondan daha iyi bir sezon geçirmek istiyorum” şeklinde konuştu.
 
"Aykut Kocaman'ın sistemine uygun olduğumu düşünüyorum"
Kendi ülkesi dışında ilk kez sahaya çıkacağını anlatan Rumen oyuncu, “Kendi ülkemden dışarıda ilk kez oynayacağım ilk maçlarda için zorlanabilirim. Daha önceden Konyaspor’u araştırdım. Organize bir takım. Zaman zaman iki forvet oynuyorlar. Aykut Kocaman’ın sistemine uygun olduğumu düşünüyorum. Türkiye ligi Romanya liginden daha kaliteli. Çetin bir oyun oynanıyor. Ama bunun üstesinden geleceğime inanıyorum. Daha önceden Avrupa deneyimim olmuştu” ifadelerini kulla
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın