Şan: "Hocamız takımdan fazlasıyla memnun"

Şan:

Şan: "Bu sezon takımımızda başarılı olmasını bekliyoruz"
Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, kendilerine en uygun oyuncu olan Ioan Hora ile 3 yıllık anlaşmaya vardıklarını söyleyerek, “Camiamıza ve takımımıza hayırlı olsun. İnşallah kendisinden bu sezon takımımızda başarılı olmasını bekliyoruz. Geçen sezon Romanya’da gayet güzel bir performans sergiledi. Oyun sistemimize uygun olduğunu düşündüğümüz Hora ile imzalarımızı atıyoruz” dedi.
 
"Ekonomimize dikkat etmemiz gerekiyor"
Takıma yapılacak transferlerden de bahseden Başkan Şan, “Transfer döneminin ortasındayız. Kamptan önce bir kaleci, orta saha ve forvet aldık. Kendi bünyemizden yetişen oyuncularımızı takıma monte ettik. Bu oyuncularla takviyelerimizin bir kısmını yapmış olduk. Sezon boyunca özellikle ikinci yarıda iç transferleri yaptık. Nokta transferler yapacağımızı söyledik. Medyada çok değişik isimler yer alabiliyor. Kendi sitemizden olan biteni biz duyuruyoruz. Ekonomimize dikkat etmemiz gerekiyor. Konyaspor’un Avrupa’da doğrudan oynayabiliyorsa Galatasaray’ın cezasından dolayıdır. Biz uzun yıllar üst sıralarda kalıcı olmak istiyoruz. Pahalı transferler yaparak şampiyonluğa oynama gibi bir hayalimiz yok. Adım adım ilerlemek istiyoruz. Taraftarımız ne tarz bir futbol oynadığımızı biliyor ve benimsiyor. Mevcut kadro ve yeni takviyelerle takımımız yine aynı başarıları yakalayacaktır. Teknik heyetimiz mevcut kadromuzla bile ilk 6’ya oynayacağını ifade ediyor” açıklamasında bulundu.
 
"Hocamız takımdan fazlasıyla memnun"
Takıma orta saha transferi yapacaklarını anlatan Şan, “Elimizde çok alternatif var. Bütçemize uygun olmasını istiyoruz. Teknik heyetimizin de olurunu almak istiyoruz. Lig başladıktan sonra da transfer imkanı oluyor. Bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz. Hocamız takımdan fazlasıyla memnun” şeklinde konuştu.
Stat ve forma sponsorluklarıyla ilgili ise Ahmet Şan, “Stat ve forma için prensipte anlaştığımız bazı firmalar var. Stat içindeki küçük sponsorluklar peyderpey veriliyor. Biraz beklemeye geçiyorlar. Daha uygun fiyat olabilir mi diye. Sponsorluklarda kısa sürede çözülecektir” diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın