Hora: "buraya gelmemde en büyük etkenlerden bir tanesi ateşli taraftarımız"

Hora:

 
Atiker Konyaspor'un yeni transferi Ioan Hora, takımımızın geçen sezon büyük bir başarıya imza attığını ve kendisinin de bu başarıya katkı sağlamak adına burada bulunduğunu söyledi.
 
Açıklamalarına 'Buraya geldiğim için çok mutluyum' sözleriyle başlayan 27 yaşındaki golcü oyuncumuz Ioan Hora "Gerçekten profesyonelce çalışan insanlar var. Bu takım Türkiye Ligi’nde ilk 4’ü hak ediyor" dedi.
 
Yeni transferimiz Ioan Hora, "Tabiki de buraya gelmemde en büyük etkenlerden bir tanesi ateşli taraftarımız. Romanya’da bu tür hislere sahip olamıyoruz. Çünkü çok taraftar yok. İnternetten taraftarlarımızı izledim ve kendimi gerçekten onların destekleriyle birlikte oynadığım vakit gerçek bir futbolcu gibi hissettireceklerine inandım" diye konuştu.
 
Kulüp binamız içerisindeki müzeyi gezen ve geride bıraktığımız sezon hem takımımızın hem de kendisinin başarılı bir sezon geçirdiğini de sözlerine ekleyen Ioan Hora, "Kendi açımdan güzel bir sezon geçirdim. Bu sezonda daha üstüne koyup, sınırlarımı zorlayıp başarılı olmak istiyorum. Takımız Konyaspor'da geçen sene harikulade bir başarı elde etti. Bu sezon da inanıyorum ki aynı başarıya imza atacak ve kupada da gönlümden geçen bu güzel müzeye bir tane Avrupa Kupası koyabilmek" şeklinde görüş belirtti.
 
2016-17 sezonunda Atiker Konyaspor'umuzda 88 numaralı formayı giyecek yeni transferimiz Ioan Hora, "88 benim uğurlu numaram. 1988 yılında doğdum ve Romanya’da oynadığım takımlarda hep 88’i kullandım ve 88 numara bana çok başarı getirdi. Bu yüzden 88 numarayı tercih ettim. Ümit ediyorum ki bu numarayla burada da başarılı olacağım ve ligi daha iyi yerlerde bitireceğiz" görüşlerine yer verdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın