Konspor

Bisiklet’te Taşkent Spor Farkı

Bisiklet’te Taşkent Spor Farkı

 
 
Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı,” Taşkent spor Bisiklet takımı, bugüne kadar katıldığı Türkiye bisiklet şampiyonlarında elde ettiği derecelerle Bisiklet’te hem Konya’yı, hem de Taşkent spor’u en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor” dedi.

Bisiklet Federasyon’un son olarak Sivas’ta organize ettiği Türkiye Yıldızlar (A-B ) gençler ve Bayanlar Bisiklet şampiyonasında 18 takım mücadele etti. Yıldızlar ”B” kategorisinde Taşkent spor’lu Fatih Deniz saate karşı 12 kilometre yarışında tüm rakiplerini geride bırakarak Türkiye birincisi oldu. 60 km Yol yarışında Taşkent sporlu İbrahim Gül tüm rakiplerini geride bırakarak birincilik kürsüne çıktı. Yarışlar sonunda Taşkent spor yıldız bisiklet takımı takım halinde birinci olarak, başarısına bir yenisini katarak Taşkent spor farkını gösterdi.

Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı, “ Kulüp olarak bisiklet sporuna büyük önem veriyoruz. Çünkü bisiklet denilince Konya akla geliyor. Bizlerde geleceğin bisikletçilerini yetiştirme adına çalışmalarımız antrenörümüz Hasan Hüseyin Akırşan yönetiminde belli bir plan doğrultusunda devam ediyor. Bugüne kadar katıldığımız tüm Türkiye şampiyonalarında takımımızın elde ettiği başarı bizleri mutlu etmiştir. Bundan sonra da başarılarının devam edeceği kanısındayız. Bu başarılara imza atan Taşkent sporlu bisikletçilerimizi ve antrenörümüz Hasan Hüseyin Akırşan’ı kutluyorum.” Dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor