Konspor

Erkan Genç'ten Konya'ya destek çağrısı

Erkan Genç'ten Konya'ya destek çağrısı

Konya Anadolu Selçukspor Kulüp Başkanı Erkan Genç, Konya futbol kamuoyu ve taraftarından yeni sezonda destek istedi 
 
Anadolu Selçukspor’da geçtiğimiz ay göreve gelen yeni başkan Erkan Genç, “Atiker Konyaspor’u destekleyen önemli bir taraftar kitlemiz var. Biz bu sezon tüm Konyalı futbolseverleri hem sahamızda hem de deplasmanda oynayacağımız maçlara davet ediyoruz. Yönetim olarak da maçlarda tam kadro yer alacağız. Bir bütünlük içerisinde kenetlenip başarıya ulaşmak istiyoruz. Neden dolu stadyuma oynamayalım? Grupta birçok il takımı ile oynayacağız. Gittiğimiz yerlerde genelde dolu tribünlere oynayacağız. Ben bütün kamuoyuna yeni sezon öncesi destek çağrısında bulunuyorum” dedi.
 
ZOR BİR GÖREV DEĞİL
Başkan olma sürecini de değerlendiren Genç şunları söyledi: “Benim için zor bir görev değil başkanlık. Çalıştığın işi zor görmeyeceksin. Hem yönetim hem de ben zor bir görevi aldığımız gibi gözükse de biz bu görevi zor olarak görmüyoruz. Konyaspor yöneticileri ile görüşmelerimiz oldu bu süreçte. Ahmet Şan ile görüşme halindeydik. Teklif geldi bize başkanlığı düşünür müsünüz diye.  Biz de arkadaşlarla görüştük ve bu teklifi değerlendirdi. İnşallah hayırlı olur.”
 
HER ŞEY YOLUNDA
Yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüklerini kaydeden Anadolu Selçukspor Kulüp Başkanı Erkan Genç, “
 
Şu an her şey olumlu. Hazırlık maçlarında takımımız çok iyi performans sergiledi. Umarım ligde de aynı performansı sürdürürüz. Hedefimiz yeni sezonda üst sıralarda yer almak” diye konuştu. Genç, yeni yetenekler keşfetmek istediklerini de sözlerine ekleyerek, “Konyaspor’un altyapısına önem vereceğiz ama keşfedilmemiş gençleri de kazanmak istiyoruz. Yurt içi ve yurt dışında birçok yıldız adayı var. Ben Kululuyum. Kululu çok gurbetçi var. Sadece İsveç’te 80 bin Kululu var. Bunların çocukları var. Bunlar Konyalı sonuçta. Biz gurbetçi 2 oyuncuyu kadromuza kattık. Yetenekli gençleri Türk futboluna kazandırmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Fatih Şeker
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor