Taşkent Spor Ordu’ya gitti

   	Taşkent Spor Ordu’ya gitti

Türkiye Bisiklet Federasyon Başkanlığının tarafından organize edilecek olan Türkiye Şampiyonası 3. ayak puanlı yol yarışı 10–14 Ağustos 2016 tarihleri arasında Ordu ilinde yapılacak. Şampiyonada mücadele edecek olan Taşkent spor Bisiklet takımı Ordu’ya gitmek üzere Konya’dan ayrıldı.

Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Bisiklet Şampiyonası 3. ayak puanlı yol yarışı, ülke genelinde mücadele eden kulüplerin katılımıyla Ordu ilinde 10–14 Ağustos 2016 tarihleri arasında koşulacak. Türkiye şampiyonası 1 ve 2. ayak puanlı yol yarışlarında elde ettiği başarılarla isminde söz ettiren Taşkent Spor yıldız bisiklet takımı Ordu’da yapılacak olan 3. ayak puanlı yol yarışına katılmak üzere antrenör Hasan Hüseyin Akırşan yönetiminde bu sabah Ordu’ya hareket etti.

Taşkent Spor Antrenörü Hasan Hüseyin Akırşan, “ Ordu’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası 3. ayak puanlı yol yarışına iddialı gidiyoruz. Çok iyi hazırlandık. İnşallah sporcularımız kendilerine verdiğimiz görevleri tam manasıyla yaparlarsa istediğimiz başarılara ulaşırız. Hedefimiz ise bu şampiyona da hem ilimizi, hem de kulübümüz olan Taşkent sporu en iyi şekilde temsil etmektir” dedi.

Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı “  Ordu ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası 3. ayak puanlı yol yarışında sporcularımızın başarılı olacakları kanısındayım. Sporcu ve antrenörümüze şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın