Avrupa Ligi'nde temsilcilerimiz sahne alıyor!

Avrupa Ligi'nde temsilcilerimiz sahne alıyor!

 
UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu ilk maçları, bugün ve yarın oynanacak. 
 
Play-off eleme turundaki mücadele, İsrail ekibi Beitar ile Fransa temsilcisi Saint-Etienne arasında bugün yapılacak karşılaşmayla başlayacak.
 
Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonunda, gruplara kalacak son 22 takımın belirleneceği play-off eleme turunda yarın ise 21 karşılaşma yapılacak. Tur atlayan ekipler, 25 Ağustos'taki rövanş müsabakaları sonrası belli olacak.
 
UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundan elenerek yoluna Avrupa Ligi'nde devam eden Fenerbahçe, İsviçre'nin Grasshoppers takımını yarın 21.00'de konuk edecek.
 
Turnuvada Türkiye'yi temsil eden diğer ekiplerinden Osmanlıspor, yarın TSİ 19.30'da Danimarka takımı Midtjylland deplasmanına çıkarken, Medipol Başakşehir de Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk ekibini 20.30'da ağırlayacak.
 
Türk hakem Hüseyin Göçek'in düdük çalacağı mücadelede, Danimarka'nın SonderjyskE ekibi ile Çek Cumhuriyeti'nin Sparta Prag takımı karşılaşacak.
 
UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu ilk maçlarının programı şöyle:
 
Bugün:
 
19.00 Beitar (İsrail) - Saint Etienne (Fransa)
 
Yarın:
17.00 Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus)
19.00 Dinamo Tiflis (Gürcistan) - PAOK (Yunanistan)
19.15 SonderjyskE (Danimarka) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
19.30 Krasnodar (Rusya) - Partizani (Arnavutluk)
19.30 Midtjylland (Danimarka) - Osmanlıspor (Türkiye)
20.00 AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)
20.00 Austria Wien (Avusturya) - Rosenborg (Norveç)
20.00 Gebele (Azerbaycan) - Maribor (Slovenya)
20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Anderlecht (Belçika)
20.00 Göteborg (İsveç) - Karabağ (Azerbaycan)
20.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Hajduk Split (Hırvatistan)
20.30 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
21.00 Fenerbahçe (Türkiye) - Grasshoppers (İsviçre)
21.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Brondby (Danimarka)
21.00 Vojvodina (Sırbistan) - AZ Alkmaar (Hollanda)
21.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Genk (Belçika)
21.15 Astra (Romanya) - West Ham United (İngiltere)
21.30 Gent (Belçika) - Shkendija (Makedonya)
21.45 Sassuolo (İtalya) - Kızılyıldız (Sırbistan)
22.00 Arouca (Portekiz) - Olympiakos (Yunanistan)
22.05 Trencin (Slovakya) - Rapid Wien (Avusturya)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın