Konyaspor sevgisi Rio olimpiyatlarında

Konyaspor sevgisi Rio olimpiyatlarında

 
Brezilya'nın Rio de Janerio şehrinde yapılan Olimpiyat Oyunları'nı takip eden Ömer Altay, Konyaspor sevgisini de beraberinde taşıyor.

Atletizmden tekvandoya, güreşten cimnastiğe tüm spor dallarından 10 bini aşkın sporcuyu biraraya getiren dünyanın en büyük spor organizasyonu Latin Amerika'da sahneleniyor. Türkiye'nin de madalya mücadelesi verdiği Rio 2016'da Altay, Yeşil-Beyazlı Konyaspor sevgisini Olimpiyat halkalarının önünde böyle sergiliyor.
Atiker Konyaspor'umuzun idari ve teknik anlamda mükemmel yönetimiyle büyük bir sıçrama yaptığına vurgu yapan Ömer Altay, "Bizim Brezilya'da, Rio Olimpiyatları'nda Yeşil-Beyazlı flamamızı açmamız naçizane, simgesel bir olay. Esas büyük işi Başkan Ahmet Şan'lı yönetimimiz, Aykut Kocaman ve futbolcuları ile Büyük Konyaspor taraftarları güç birliği yaparak başardı. Atiker Konyaspor'umuzu zirveye taşıyıp, Avrupa'ya açarak tarihi başarıya imza atan yönetim ve teknik ekibimize çok müteşekkiriz. Gurur kaynağımız Konyaspor'umuza lig'de ve Avrupa'da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın