"Aykut Kocaman’ın tecrübesine ve taraftarımızın gücüne güveniyoruz”

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Shakhtar Donetsk (Ukrayna), Braga (Portekiz) ve Gent (Belçika) ile eşleşen Atiker Konyaspor’da Futbol şube sorumlusu Ömer Korkmaz: " Aykut Kocaman’ın tecrübesine ve taraftarımızın gücüne güveniyoruz”
 
Konyaspor’un ilk kez mücadele edeceği UEFA Avrupa liginde çekilen kuranın hayırlı olmasını dileyen Ömer Korkmaz Konspor’a konuşurken :  
‘Açıkçası zor bir kura oldu gibi görünüyor. Ancak bu aşamada rakip seçecek durumumuz yok. Teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Taraftarımızında vereceği güç ile iyi neticeler alacağımıza inanıyorum. Rakiplerimiz Şampiyonlar Ligi tecrübesi olan takımlar. Avrupa kupalarına neredeyse her sezon katılan ve belli noktalara kadar yükselmeyi başaran ekipler. Grup’ta Avrupa tecrübesi olmayan tek takım biziz. En azından içerde başlarsak iyi fikstür ile şansımız artırabiliriz. Bu sezon Avrupa’da tecrübe sahibi olacağız. Bununla birlikte gidebildiğimiz noktaya kadar gitmek istiyoruz. Shakhtar Donetsk, son sekiz yılın 7’sinde şampiyonluk yaşamış bir ekip ve gücü belli. Geriye kalan üç takımında ikincilik için aday olduğunu düşünüyorum. Biz Aykut Kocaman’ın ve ekibinin tecrübesine, futbolcularımıza ve taraftarımızın vereceği desteğe inanıyoruz” dedi
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın