Konyaspor'dan Efsanelere Vefa devam ediyor

Konyaspor'dan Efsanelere Vefa devam ediyor

Efsanelere Vefa'da Ali Büyükbayram ve Sebahattin Sorkun konuğumuzdu
Atiker Konyaspor'a geçmiş yıllarda oyuncu, teknik adam ve yönetici olarak hizmet verilen isimlerin yeniden hatırlanarak onore edilmesini amaçlayan 'Efsanelere Vefa' ödül töreni Beşiktaş maçı öncesinde yapıldı.
 
Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada misafir edilen ve 1959-1974 yılları arasında 15 sene aralıksız olarak Konyaspor'a kaptan olarak hizmet veren 'Twist Ali' lakaplı Ali Büyükbayram ile Konyaspor'a futbolcu, teknik adam olarak yıllarca hizmet eden Sebahattin Sorkun'a, İkinci Başkan Fatih Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Mustafa Oral tarafından günün anısına plaket ve isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı forma hediye edildi.
 
Tören sonrasında duygularını aktaran isimlerinden Sebahattin Sorkun, "Bizim için çok güzel bir gün. Konyaspor'un bize vefa göstermesi, bir maçına davet etmesi bizi çok duygulandırdı. İnşallah bu güzel davranışlar devam edecektir. Konyasporluluk ruhu her zaman içimizde var. Kulübümüzün geçtiğimiz yıl elde ettiği üçüncülük iile çok büyük gurur duyduk. Emeği geçen herkesi kutluyoruz ve teşekkür ediyoruz. İnşallah bu üçüncülük ile kalmayız ve bu derece bizim gelecekte en küçük başarılarımızdan biri olur. Bunu taçlandırarak iinşallah lig şampiyonluğu ile devam ettiririz. Burada önemli olan Konyaspor Kulübünün baki olması. İnşallah başarıları artarak devam edecektir. Bütün görev yapanlara başarılar diliyorum" derken Ali Büyükbayram'da kendilerinin böyle bir organizasyon ile hatırlanmalarından ve ödüllendirilmelerinden duyduğu mutluluğu ifade etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın