Ömer Ali: "Aykut hocamız bizim en büyük şansımız"

Ömer Ali:

Konyaspor’un başarılı genç futbolcusu Ömer Ali Şahiner 2-2 beraberlik ile biten karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada : “Özellikle son iki sezondan Beşiktaş’ın iyi futbol oynadığını hepimiz biliyoruz, bizde onlara karşı oynadığımız son maçlarda kendimizi gösterdik. Bu gün iyi mücadele ettik, oyun içinde git-geller oldu öne geçtik ancak golde yedik. Genel olarak baktığımızda ilk maça oranla bu gün daha iyi bir Konyaspor vardı” dedi.
 
Karşılaşmanın ikinci yarısında oynadıkları oyunu geliştirmeleri gerektiğini kaydeden Ömer Ali: “Geçen seneyi yakalamak için üzerine koymak gerekiyor. Taraftarımız yine harikaydı. Onlara teşekkür ediyoruz. Lige verilecek aradan sonra daha iyi olacağımızı düşünüyorum” dedi.
 
UEFA Değerlendirmesi
UEFA Avrupa liginde yer aldıkların H gurubun değerlendiren Ömer Ali Şahiner: “Kupada rakipler çok güçlü, bizim için çok güzel vitrin maçları olacak , iyi bir tecrübe olacak, Kulüp için biz futbolcular için, şehir için , taraftarımız için önemli bir tecrübe olacak. Aykut hocamız bizim en büyük şansımız, Avrupa maçlarında çok tecrübeli. Daha önce Avrupa’da önemli başarıları var. Konya’yı ve Ülkemizi iyi temsil etmek istiyoruz. Guruptan çıkmayı başarırsak çok daha iyi olur” dedi

Konspor
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın