Konspor

Konyaspor taraftarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel selam

Konyaspor taraftarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel selam

 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Heyeti'ni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 
Kulüpler Birliği'nin görüşme talebi üzerine gerçekleşen kabule Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın yanı sıra, Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan ve  diğer Süper Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın terör örgütleriyle mücadeleye vurgu yaptığı konuşmasının ardından kabulde söz alan başkanımız Ahmet Şan, 15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminin hemen sonrasında Konya'nın ve Konyasporlu taraftarların anında reaksiyon göstererek meydanlara indiğini ve son güne kadar milli iradenin arkasında aiz milletimizle birlikte meydanları terk etmediğini söyledi.
 
Konyasor Başkanı Ahmet Şan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki ziyaretteki konuşmasına şöyle devam etti: 
 
"Atiker Konyaspor taraftarı son iki sezondur örnek bir tavır sergiliyor. Büyükşehir Belediye stadımızda çirkin tezahürat ve saha olaylarından uzak bir dönem geçiriyoruz ve bunun kalıcı olmasını arzu ediyoruz. Öte yandan taraftarımızın dik duruşunu yönetim olarak sonuna kadar destekliyoruz..."
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başkan Ahmet Şan ile yaptığı görüşmede Konya'ya ve Konyaspor taraftarına özel olarak selamlarını gönderdi ve Atiker Konyaspor'a Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde başarılar diledi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor