Aziz Bekir, Konya basketboluna hizmet etmeye devam ediyor

Aziz Bekir, Konya basketboluna hizmet etmeye devam ediyor

3 sezon Konyaspor Basketbol’u çalıştıran deneyimli antrenör Aziz Bekir, Konya basketboluna hizmet etmeye devam ediyor. Türk Telekom ve bazı Süper Lig ekipleriyle görüşen başarılı çalıştırıcı Konya’da kalmaya karar verdi.
 
Ailesiyle beraber Konya’da huzurlu bir yaşantısı olan Boşnak antrenör, Konya’da basketbol okulu açmayı planlıyor. Konya’da profesyonel basketbol takımlarının kapatılmasıyla büyük şok yaşayan Konya basketbol camiası Bekir’in bu hamlesiyle bir nebze de olsa yüzü güldü.
 
Deneyimli antrenör, basketbol okulu için salon bulamadığını sözlerine ekledi. Salon bulunmasının ardından çalışmalara hız vereceğini belirti.
 
Öte yandan Deneyimli antrenör takımın kapatılmasının ardından ortada kalan altyapı oyuncularını boş vakitlerinde çalıştırıyor. Bekir’in bu örnek davranışı takdir topladı.
 
Bekir, Konya basketboluna elinden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.
 
Aziz Bekir geçtiğimiz sezon kapatılan Konyaspor Basketbol’u ligin son haftalarına kadar çalıştırmıştı. Önceki sezonlarda takımı başarıyla çalıştıran Bekir, yaşanan maddi sıkıntılar ve kadro sıkıntılarının kurbanı olmuştu.
 
Konya ile özdeşleşen Aziz Bekir, Konyaspor taraftarının adeta sevgilisi haline geldi. Boşnak antrenör mütevazi kişilğiyle Konyaspor taraftarlarının gönlünde taht kurdu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın