Konyaspor Milli oyuncuları ile gurur duyuyor

Konyaspor Milli oyuncuları ile gurur duyuyor

Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, kadrolarından 8 oyuncunun milli takımlara davet edildiğini belirterek, bu tablonun Konyaspor adına gurur verici bir durum olduğunu söyledi.
 
Konyaspor'da son iki sezondur transfer politikasının genç oyuncuların takıma kazandırılması olarak belirlendiğini, bununla birlikte mevcut kadroda yer alan oyuncuların performanslarının arttırılmasının hedeflendiğini ifade eden Baydar, “Bizim en büyük avantajımız Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman’ın transfer konusundaki düşünceleriydi. Yönetimimiz, transfer komitemiz ve teknik heyetimiz uyum içerisinde çalışarak son 2 sezonda transferleri gerçekleştirdi. Aldığımız oyuncular gelecek vaad eden, uzun dönemde takımımıza önemli katkılar sağlayacak isimlerdi. Transferde ne kadar isabetli tercihler yaptığımız bugün takımımızın elde ettiği başarılar ve oyuncularımızın milli takımlara davet edilmesi ile bir kez daha ortaya çıkmıştır. Lige verilen arada 8 oyuncumuz ülke milli takımları adına Avrupa maçlarında boy gösterecekler ve ülkeleri ile birlikte Atiker Konyaspor’umuzu temsil edecekler. Bu gerçekten gurur verici bir durum. Transferde izlediğimiz yolun ne kadar doğru olduğunu görüyoruz. Hocamız transfer istemek yerine mevcut kadrodaki oyuncuların performanslarını arttırarak daha fazla katkı sağlama yolunu benimsedi ve bunda da son derece başarılı olunduğu ortada. Oyuncularımız 6 farklı ülke milli takımı adına mücadele verecek. Kendilerine başarılar diliyoruz. İnşallah herhangi bir sakatlık yaşamadan yeniden aramızda olurlar ve takımımızın başarısı için ter dökmeye devam ederler” şeklinde görüş belirtti.
 
Atiker Konyaspor’dan Vedat Bora (Türkiye Ümit Milli Takımı), Riad Bajic, Amir Hadziahmetovic, Deni Milosevic (Bosna Hersek), Jagos Vukovic (Sırbistan), Dimitar Rangelov (Bulgaristan), Nejc Skubic (Slovenya), Alban Meha (Kosova) milli takım kamplarında bulunuyor. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın