Süper Lig'de ilk yarıdaki tüm maçların programı

Süper Lig'de ilk yarıdaki tüm maçların programı

 Türkiye Futbol Federasyonu, 2 haftası geride kalan Süper Lig'de 3 ila 16. haftanın fikstürünü yayımladı.
Süper Lig'de 16 haftalık ilk bölüm 26 Aralık Pazartesi günü sona erecek. Sezonun ikinci kısmında oynanacak 18 haftanın başlangıcı ise 17. hafta maçlarıyla 8 Ocak 2017'de start alacak.
Spor Toto Süper Lig'de ilk bölümün maç programı şöyle:
 
- 3. Hafta
 
10 Eylül Cumartesi:
17.00 Medipol Başakşehir - Kasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Kayserispor - Galatasaray (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
20.00 Gençlerbirliği - Aytemiz Alanyaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Adanaspor - Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim)
21.15 Beşiktaş - Kardemir Karabükspor (Vodafone Arena)
11 Eylül Pazar:
17.00 Çaykur Rizespor - Akhisar Belediyespor (Çaykur Didi)
17.00 Trabzonspor - Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Antalyaspor - Atiker Konyaspor (Antalya)
20.00 Fenerbahçe - Bursaspor (Ülker)
 
- 4. Hafta
 
16 Eylül Cuma:
19.00 Kardemir Karabükspor - Antalyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Bursaspor - Kayserispor (Bursa Büyükşehir Belediye)
17 Eylül Cumartesi:
18.00 Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor (Stadı henüz açıklanmadı)
20.30 Galatasaray - Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)
18 Eylül Pazar:
17.00 Osmanlıspor - Adanaspor (Osmanlı)
17.00 Atiker Konyaspor - Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediye)
19.30 Gaziantepspor - Medipol Başakşehir (Kamil Ocak)
20.00 Akhisar Belediyespor - Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)
19 Eylül Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa - Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
- 5. Hafta
 
23 Eylül Cuma:
20.00 Antalyaspor - Akhisar Belediyespor (Antalya)
24 Eylül Cumartesi:
13.30 Medipol Başakşehir - Osmanlıspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Beşiktaş - Galatasaray (Vodafone Arena)
25 Eylül Pazar:
13.30 Kayserispor - Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
16.00 Bursaspor - Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Gençlerbirliği - Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe - Gaziantepspor (Ülker)
26 Eylül Pazartesi:
20.00 Adanaspor - Aytemiz Alanyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
- 6. Hafta
 
30 Eylül Cuma:
20.00 Akhisar Belediyespor - Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)
1 Ekim Cumartesi:
16.00 Kasımpaşa - Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Kardemir Karabükspor - Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Gaziantepspor - Bursaspor (Kamil Ocak)
19.00 Çaykur Rizespor - Beşiktaş (Çaykur Didi)
2 Ekim Pazar:
16.00 Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir (Alanya Oba)
16.00 Galatasaray - Antalyaspor (Türk Telekom Arena)
19.00 Atiker Konyaspor - Adanaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Osmanlıspor - Fenerbahçe (Osmanlı)
 
- 7. Hafta
 
15 Ekim Cumartesi:
14.00 Kasımpaşa - Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
17.00 Kayserispor - Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
19.30 Adanaspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)
20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
16 Ekim Pazar:
13.30 Medipol Başakşehir - Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
13.30 Bursaspor - Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
16.00 Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor (Ülker)
19.00 Trabzonspor - Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
17 Ekim Pazartesi:
20.00 Antalyaspor - Çaykur Rizespor (Antalya)
 
- 8. Hafta
 
21 Ekim Cuma:
19.00 Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği (Çaykur Didi)
20.00 Gaziantepspor - Kayserispor (Kamil Ocak)
22 Ekim Cumartesi:
16.00 Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor (Alanya Oba)
19.00 Akhisar Belediyespor - Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray - Trabzonspor (Türk Telekom Arena)
23 Ekim Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor - Medipol Başakşehir (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Osmanlıspor - Kasımpaşa (Osmanlı)
19.00 Beşiktaş - Antalyaspor (Vodafone Arena)
24 Ekim Pazartesi:
20.00 Atiker Konyaspor - Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)
 
- 9. Hafta
 
28 Ekim Cuma:
20.00 Gençlerbirliği - Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
29 Ekim Cumartesi:
13.30 Gaziantepspor - Osmanlıspor (Kamil Ocak)
16.00 Bursaspor - Atiker Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Adanaspor - Galatasaray (5 Ocak Fatih Terim)
30 Ekim Pazar:
13.30 Medipol Başakşehir - Akhisar Belediyespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Trabzonspor - Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Fenerbahçe - Kardemir Karabükspor (Ülker)
31 Ekim Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Kayserispor - Antalyaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
 
- 10. Hafta
 
4 Kasım Cuma:
20.00 Galatasaray - Medipol Başakşehir (Türk Telekom Arena)
5 Kasım Cumartesi:
13.30 Aytemiz Alanyaspor - Gaziantepspor (Alanya Oba)
16.00 Kardemir Karabükspor - Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Antalyaspor - Gençlerbirliği (Antalya)
19.00 Beşiktaş - Trabzonspor (Vodafone Arena)
6 Kasım Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor - Adanaspor (Çaykur Didi)
16.00 Osmanlıspor - Kayserispor (Osmanlı)
19.00 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Akhisar Belediyespor - Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)
 
- 11. Hafta
 
19 Kasım Cumartesi:
13.30 Gaziantepspor - Atiker Konyaspor (Kamil Ocak)
16.00 Bursaspor - Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Osmanlıspor - Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı)
19.00 Adanaspor - Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim)
20 Kasım Pazar:
14.00 Kasımpaşa - Kardemir Karabükspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
14.00 Kayserispor - Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
20.00 Fenerbahçe - Galatasaray (Ülker)
21 Kasım Pazartesi:
19.00 Medipol Başakşehir - Çaykur Rizespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
20.00 Trabzonspor - Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)
 
- 12. Hafta
 
25 Kasım Cuma:
20.00 Aytemiz Alanyaspor - Kayserispor (Alanya Oba)
20.00 Galatasaray - Bursaspor (Türk Telekom Arena)
26 Kasım Cumartesi:
13.30 Kardemir Karabükspor - Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Akhisar Belediyespor - Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Antalyaspor - Adanaspor (Antalya)
19.00 Beşiktaş - Medipol Başakşehir (Vodafone Arena)
27 Kasım Pazar:
16.00 Gençlerbirliği - Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Çaykur Rizespor - Fenerbahçe (Çaykur Didi)
28 Kasım Pazartesi:
20.00 Atiker Konyaspor - Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye)
 
- 13. Hafta
 
3 Aralık Cumartesi:
14.00 Medipol Başakşehir - Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Fenerbahçe - Beşiktaş (Ülker)
4 Aralık Pazar:
13.30 Aytemiz Alanyaspor - Atiker Konyaspor (Alanya Oba)
16.00 Osmanlıspor - Kardemir Karabükspor (Osmanlı)
16.00 Gaziantepspor - Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
19.00 Adanaspor - Gençlerbirliği (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Kasımpaşa - Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
5 Aralık Pazartesi:
20.00 Kayserispor - Trabzonspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
20.00 Bursaspor - Çaykur Rizespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
 
- 14. Hafta
 
9 Aralık Cuma:
20.00 Trabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)
10 Aralık Cumartesi:
16.00 Çaykur Rizespor - Kasımpaşa (Çaykur Didi)
19.00 Gençlerbirliği - Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Beşiktaş - Bursaspor (Vodafone Arena)
11 Aralık Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor - Aytemiz Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Akhisar Belediyespor - Osmanlıspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Atiker Konyaspor - Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Galatasaray - Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
12 Aralık Pazartesi:
20.00 Antalyaspor - Fenerbahçe (Antalya)
 
- 15. Hafta
 
17 Aralık Cumartesi:
14.00 Medipol Başakşehir - Trabzonspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Kasımpaşa - Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
18 Aralık Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor - Atiker Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Gaziantepspor - Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)
16.00 Adanaspor - Kayserispor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Aytemiz Alanyaspor - Akhisar Belediyespor (Alanya Oba)
19.00 Osmanlıspor - Galatasaray (Osmanlı)
19 Aralık Pazartesi:
20.00 Bursaspor - Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
20.00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Ülker)
 
- 16. Hafta
 
24 Aralık Cumartesi:
16.00 Adanaspor - Medipol Başakşehir (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Beşiktaş - Gaziantepspor (Vodafone Arena)
25 Aralık Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor - Osmanlıspor (Çaykur Didi)
16.00 Kayserispor - Kardemir Karabükspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
16.00 Akhisar Belediyespor - Atiker Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Antalyaspor - Kasımpaşa (Antalya)
19.00 Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom Arena)
26 Aralık Pazartesi:
19.00 Gençlerbirliği - Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Trabzopspor - Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın