Kupada kuralar çekildi! İşte eşleşmeler...

Kupada kuralar çekildi! İşte eşleşmeler...

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maçlarının kura çekimi gerçekleştirildi.
 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda yapılan kura çekimine, TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, genel sekreter yardımcısı Özcan Şepik, maç planlama müdürü Besim Yalçın, kulüp başkanları ve idarecileri ile davetliler katıldı.
 
Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini geçen 49 takım, bir üst tura yükselecek.
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda 20, 21 ve 22 Eylül'de oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle:
 
Manisaspor-Çorum Belediyespor
 
Elaziz Belediyespor-Tokatspor
 
Sivasspor-Tire 1922 Spor
 
Hatayspor-Balıkesirspor
 
Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor
 
Fatih Karagümrük-Giresunspor
 
Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor
 
Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor
 
Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor
 
Yomraspor-İstanbulspor
 
Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor
 
Dersimspor-Eskişehirspor
 
Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908
 
Eyüpspor-Gaziantepspor
 
İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor
 
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor
 
Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor
 
Bayrampaşa-Bursaspor
 
Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor
 
Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu
 
Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor
 
Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor
 
BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor
 
Cizrespor-Aydınspor 1923
 
Denizlispor-Kemerspor 2003
 
Silivrispor-Ümraniyespor
 
Sivas Belediyespor-Bucaspor
 
Kahramanmaraşspor-Hacettepe
 
Elazığspor-Sarayönü Belediyespor
 
24 Erzincanspor-Adanaspor
 
Nazilli Belediyespor-Kartalspor
 
Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu
 
Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor
 
Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor
 
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Düzcespor
 
Kırıkhanspor-Fethiyespor
 
Bandırmaspor-Yeşil Bursa
 
Ofspor-Kardemir Karabükspor
 
Samsunspor-Diyarbekirspor
 
Afjet Afyonspor-Karşıyaka
 
Trabzonspor-Serhat Ardahanspor
 
Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor
 
Boluspor-Nevşehirspor Gençlik
 
Düzyurtspor-1461 Trabzon
 
Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor
 
Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü
 
Göztepe-Kütahyaspor
 
Orhangazispor-Kayserispor
 
Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın