Atiker Konyaspor'dan bayram hediyesi

Atiker Konyaspor'dan bayram hediyesi

 
Atiker Konyaspor UEFA Avrupa Ligi H Grubunda iç sahada oynayacağı maçları kapsayan 3 maçlık bilet satışlarıyla ilgili yeni açıklama yapıldı.
 
Yapılan açıklamaya göre Avrupa Ligi maçları için satışa sunulan 3 maçlık kombinelerden alan taraftarlara görselde bulunan tişörtlerden hediye edileceği duyuruldu.
 
Kağıt bilet satın alan taraftarların biletleriyle birlikte, internetten alım yapan taraftarlarıın ise Passolig kartları ile bir gün sonra Konya Store'dan ürünlerini teslim alabilecekleri belirtildi.
 
Hatırlanacağı üzere Shakhtar Donetsk, Braga ve KAA Gent maçlarını kapsayan 3 maçlık biletler normal maç bilet fiyatlarının üzerinden yüzde 50 indirimli olarak satışa sunulmuştu. Passolig kartları olanlara 3 maçlık indirimli biletleri kartlarına yüklenecek, Passolig kartı olmayan taraftarlarda kağıt bilet şeklinde gişelerden alabilecekler.
 
3 maçlık kağıt biletler kaybedilmesi halinde yerine yeni bir bilet verilemeyecek. Bu nedenle 3 maçlık bilet alacak taraftarlarımızın biletlerini kaybetmemeleri istendi.
 
Konyaspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde H Grubu'nda iç sahada oynayacağı 3 maçı kapsayan biletlerin fiyatları ise şöyle:


BATI ALT TRİBÜN

Tüm Bloklar

247,5 TL

BATI ÜST TRİBÜN

Tüm Bloklar

120 TL

DOĞU ALT TRİBÜN

Tüm Bloklar

120 TL

DOĞU ÜST TRİBÜN

Tüm Bloklar

120 TL

Konya Çimento Güney Üst Tribün

Tüm Bloklar

  90 TL

Konya Çimento Güney Alt Tribün

Tüm Bloklar

  90 TL

Kule Site Kuzey Alt Tribün

Tüm Bloklar

  90 TL

Kule Site Kuzey Üst Tribün

Tüm Bloklar

  90TL

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın