Antalya maçının kahramanından açıklama!

Antalya maçının kahramanından açıklama!

Antalyaspor karşısında attığı 2 golle Atiker Konyaspor'un galibiyetinde önemli bir pay sahibi olan  Ömer Ali Şahiner, ikinci yarıdaki oyun ve buldukları gollerle sonuca gittiklerini ifade etti.
 
Yeşil beyazlıların 3-1 galibiyeti ile sona eren Antalyaspor maçını değerlendiren Ömer Ali Şahiner, "Bakıldığında ilk yarıda istediğimiz gibi oynayamadık. Top daha çok rakip takımdaydı. Ama bununla beraber rakibe de pozisyon vermedik. Bizim adımıza ilk yarıdaki artı bu durumdu. Fakat istediğimiz oyunu ve mücadeleyi sahaya yansıtamadık. Devreye içeri girdiğimizde bunun üzerine konuştuk. Ve ikinci yarıda o anlamda değişiklik oldu. Daha sert olan, top daha fazla ayağında kalan taraf bizdik. O anlamda hemen akabinde de üst üste goller geldi. Çok güzelde organize goller attık. Tüm takım arkadaşlarımı ve ekibi kutluyorum. Ayriyeten taraftarlarımızı kutluyorum. Bizi çok iyi desteklediler. Hepsinin yüreğine sağlık. Herkesi tebrik ediyorum. Yüreklerine sağlık. Güzel bir galibiyet oldu. İnşallah hafta içi ilk UEFA Avrupa Ligi maçımıza çıkacağız. Orada da bu güzel oyunumuz devam eder. Ve istediğimiz puanları da alırız" şeklinde konuştu.
 
"Aynı anda iki gol attığım için çok mutluyum" diyen Ömer Ali Şahiner, sözlerine şöyle devam etti:
 
"Bu benim için gerçekten çok önemli. Bugünde ekstra olması gereken galibiyetti benim gol atmam değil. O anlamda galibiyetin de gelmiş olması benim içinde ekstra motivasyon oldu. Çok mutluyum. Golleri ve galibiyeti tüm taraftarlarımıza ve eşime armağan ediyorum..."  
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın