Konspor

Başkan Şan: 'Konyaspor'un tarihini yazıyorsunuz'

Başkan Şan: 'Konyaspor'un tarihini yazıyorsunuz'

Atiker Konyaspor'da bayramlaşma töreni düzenlendi. Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Avrupa maçına ilişkin, 'O gün futbol şansı da yanımızda olur. Tarihimizdeki ilk gol, ilk puan ya da puanlar olmak üzere ilklere imza atarız. Konyaspor olarak sizler tarih yazıyorsunuz. Konyaspor'un tarihini yazıyorsunuz' dedi.
 
Kayacık Tesislerinde yapılan bayramlaşma törenine Başkan Ahmet Şan, İkinci Başkan Fatih Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mustafa Oral, Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hamdi Parmak ve Ali Karaçayır'ın yanı sıra Genel Müdür Muhammed Ak katıldı.
 
Başkan ve yöneticiler teknik heyet ve oyuncularla tek tek bayramlaştı.
 
Bayramlaşma töreninde konuşan Ahmet Şan, "Hepinizin bayramını kutluyorum. Antalyaspor karşısında aldığınız galibiyetle bizlere ve taraftarlarımıza, camiamıza ikinci bir bayram sevinci yaşattınız. Saha içerisinde ve saha dışında oynayan oynamayan tüm futbolcu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Güzel bir mücadele oldu. İnşallah bu sonuç Shakhtar Donetsk maçı öncesi moral olur. Shakhtar Donetsk maçı Konyaspor tarihimizin ilk Avrupa maçı. Yapacağınız her şey ilk olacak. Konyalı hemşehrilerimizden ve taraftarlarımızdan başarı adına canı gönülden temenniler alıyorum. Herkes iyi bir başlangıç bekliyor. Teknik heyetimize ve sizlere güven had safhada. O gün futbol şansı da yanımızda olur. Tarihimizdeki ilk gol, ilk puan ya da puanlar olmak üzere ilklere imza atarız. Konyaspor olarak sizler tarih yazıyorsunuz. Konyaspor'un tarihini yazıyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını biz yönetim kurulu arkadaşlarımızla üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Bu sana o anlamda daha iyi olacak. Çünkü siz başarılı oldukça bizim elimiz rahatlıyor, işimiz kolaylaşıyor. Çünkü tüm futbol kamuoyu sizlerin bu başarısını takdir ediyor. Onun için sizin bir adım önde gitmeniz gerekiyor. Bizim de yönetim olarak işimiz kolaylaşıyor dediğimiz gibi. Ben şu ana kadar ki sponsorluk çalışmalarından son derece memnunum. Bunların hepsi inşallah bir şekilde sizlere yansıyacak. Tabii ki borç ödeyen bir kulüp olarak devam ediyoruz. Ama o konuda sizlere bir şey yansıtmadan üzerimize düşen vecibeleri yerine getirmeye çalışacağız. Yeniden hepinize iyi bayramlar diliyorum" dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor