Konya takımlarının maçlarını yönetecek hakemler

Konya takımlarının maçlarını yönetecek hakemler

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu. Sarayönü Belediyespor ile Elazığspor arasındaki maçı Seser Tuna, Konya Anadolu Selçukspor ile Altınordu arasındaki maçı ise Atilla Karaoğlan yönetecek.
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın, 21 Eylül Çarşamba ile 22 Eylül Perşembe günü oynanacak 2. tur maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:
 
Yarın:
 
12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor: Caner Ak
 
15.00 Orhangazispor-Kayserispor: Sarper Barış Saka 
 
16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: Seser Tuna 
 
18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka: Özer Özden 
 
21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: Koray Gençerler 
 
21 Eylül Çarşamba: 
 
12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor: Oktay Taş 
 
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923: Alper Çetin 
 
13.00 Dersimspor-Eskişehirspor: Ali Zağlı
 
14.00 Yomraspor-İstanbulspor: Hamit Basık 
 
14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor: Ahmet Eşref Sarı 
 
14.00 Hatayspor-Balıkesirspor: Kadir Sağlam
 
14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor: Ozan Bileyci
 
14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor: Sinan Dereci 
 
14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor: Adnan Deniz Kayatepe 
 
14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor: Bayram Başkan
 
14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon: Burak Taşkınsoy
 
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor: Ali Adıgüzel
 
14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor: Metehan Alpat
 
14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: Tugay Kaan Numanoğlu
 
14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor: Ali Karatutlu 
 
14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908: Gökçen Öztürk
 
14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor: Emre Malok
 
15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Ramazan Keleş 
 
15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor: Ferhan Kestanlıoğlu
 
15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor: Emre Abar
 
15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor: Celal Bayraklı 
 
15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa: Selim Özen 
 
15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor: Serkan Önsal
 
15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu: Atilla Karaoğlan
 
15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor: Lütfullah Aslan 
 
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor: Halil İbrahim Yıldırım
 
15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe: Mert Güzenge
 
15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik: Yiğit Arslan
 
15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Veli Karakaya 
 
15.00 Silivrispor-Ümraniyespor: Cihan Ataş 
 
15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü: Serkan Ergün 
 
16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor: Serhad Ürkmez 
 
16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor: Bahattin Şimşek
 
19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor: Erdoğan Özkaya 
 
19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor: Özgüç Türkalp 
 
21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Serdar Akkoçoğlu
 
22 Eylül Perşembe: 
 
12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor: Abdullah Yılmaz 
 
14.00 Bayrampaşa-Bursaspor: Özkan Çeliker
 
14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor: Cihan Aydın
 
15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu: Yakup Bakır
 
16.30 Sivasspor-Tire 1922: Ali Şansalan
 
16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003: Yasin Kol
 
19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor: Çağdaş Altay
 
21.30 Göztepe-Kütahyaspor: Erkan Özdamar
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın