Spor Toto 2. ve 3. Lig'de toplu sonuçlar

Spor Toto 2. ve 3. Lig'de toplu sonuçlar

Futbolda Spor Toto 2. ve 3. Lig'e 4. hafta maçlarıyla devam edildi.
 
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Kahramanmaraşspor-Büyükçekmece Tepecikspor maçı saat 19.00'da, Bucaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşması da saat 20.00'de başlayacak.
 
Spor Toto 3. Lig'de ise haftanın son maçı saat 19.00'da Afjet Afyonspor ile Sakaryaspor arasında 3. Grup'ta oynanacak.
 
Alınan sonuçlar şöyle:
 
Spor Toto 2. Lig
 
Beyaz Grup:
 
Sivas Belediyespor - Keçiörengücü: 1-2
 
Ofspor - Fatih Karagümrük: 3-0
 
Amed Sportif Faaliyetler - İstanbulspor: 1-0
 
Konya Anadolu Selçukspor - Nazilli Belediyespor: 3-1
 
Hacettepe - Zonguldak Kömürspor: 2-2
 
Pendikspor - Anadolu Üsküdar 1908: 2-1
 
Kocaeli Birlikspor - Fethiyespor: 2-0
 
Kırmızı Grup:
 
Gümüşhanespor - Tuzlaspor: 1-1
 
Niğde Belediyespor - Menemen Belediyespor: 2-0
 
Tokatspor - BUGSAŞ Spor: 0-0
 
İnegölspor - MKE Ankaragücü: 1-0
 
Kırklarelispor - Hatayspor: 2-1
 
Aydınspor 1923 - Kastamonuspor 1966: 0-4
 
Sarıyer - 1461 Trabzon: 1-0
 
Karşıyaka - Kayseri Erciyesspor: 2-1
 
Eyüpspor - Etimesgut Belediyespor: 2-0
 
 Spor Toto 3. Lig
 
 
1. Grup:
 
Van Büyükşehir Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare: 1-0
 
24 Erzincanspor - Kozan Belediyespor: 0-0
 
Cizrespor - Kartalspor: 1-1
 
Erzin Belediyespor - Kocaelispor: 0-3
 
Ankara Demirspor - Altay: 0-1
 
Gölcükspor - Kızılcabölükspor: 2-1
 
Tekirdağspor - Çorum Belediyespor: 0-2
 
Manavgatspor - Karacabey Birlikspor: 1-1
 
Beylerbeyi - Sancaktepe Belediyespor: 1-3
 
2. Grup:
 
Kırıkhanspor - Düzcespor: 1-1
 
Batman Petrolspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 0-1
 
Türk Metal Kırıkkalespor - Dersimspor: 2-3
 
Kemerspor 2003 - Erbaaspor: 0-2
 
Yeşil Bursa - Halide Edip Adıvarspor: 0-2
 
Silivrispor - Pazarspor: 1-1
 
Çatalcaspor - Tire 1922: 2-0
 
Dardanelspor - Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0-0
 
Derincespor - Yomraspor: 0-0
 
 
3. Grup:
 
12 Bingölspor - Tarsus İdmanyurdu: 2-0
 
Düzyurtspor - Darıca Gençlerbirliği: 0-0
 
Ankara Adliyespor - Orhangazispor: 0-3
 
Muğlaspor - Diyarbekirspor: 3-1
 
Sultanbeyli Belediyespor - Payasspor: 2-2
 
Bergama Belediyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor: 1-3
 
Maltepespor - Orduspor: 0-2
 
Bayrampaşaspor - Elaziz Belediyespor: 0-1
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın