Cenk Özcan: Hedefimiz güzel futbol oynamaya çalışmak

Cenk Özcan: Hedefimiz güzel futbol oynamaya çalışmak

Nazilli Belediyespor karşılaşması sonrası düzenlediği basın toplantısında konuşan teknik direktör Cenk Özcan ‘hedefimiz güzel futbol oynamaya çalışmak’ dedi.
Bugün burada çok güzel, çok anlamlı bir galibiyet aldık’ diyen teknik direktör Cenk Özcan, “Geri düşmemize rağmen oyunu çevirdik. Bu bizim için çok önemliydi. Diyarbakır'da aldığımız bir puanın bugün ne kadar anlamlı olduğunu burada aldığımız üç puan ile gösterdik. Çocukların hepsinin ayağına sağlık. İlk devre oyun kontrollüydü, Nazilli Belediyespor 4-6 sistemi ile sahaya çıktılar ve forvet kullanmadılar. Daha sonra 4-2-4'e döndüler saha içinde biz de buna önlem olarak kanatları aldık. Hiçbir pozisyon yokken kendi kaptırdığınız toptan bir gol gördük kalemizde. İlk yarı ön tarafta fazla hareketliliğimiz yoktu. İkinci devre soyunma odasında bunları konuştuk. Kanatları kullanmamız gerektiğini onların göbekte çoğaldıklarını anlattık. Bunu maçın başında da bilmemize rağmen yaşanmadan bazı şeyleri anlatmak zor oluyor. Arkadaşların hepsinin ayaklarına sağlık, kenarları müthiş kullandılar.
 
GALİBİYETİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERE ARMAĞAN EDİYORUZ
Attığımız gollerin hepsi çalıştığımız hareketler, hafta içinde yaptığımız organizasyonların bugün semeresini almak bizim için en büyük mutluluk. Bizim ilk amacımız Türk futboluna futbolcu kazandırabilmek, onun için de çok yetenekli gençlerimiz var. İkinci hedefimiz Atiker Konyaspora futbolcu kazandırabilmek, daha sonrasında ki hedefimiz ise gidebildiğimiz yere kadar gitmek. Bu potansiyele sahibiz çocuklara tekrar tekrar teşekkür ediyorum, bu galibiyeti başkanımıza ve yönetim kurulumuzda armağan ediyoruz” dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın