Konspor

Cenk Özcan: Takımımızda yavaş yavaş her şey yerine oturuyor

Cenk Özcan: Takımımızda yavaş yavaş her şey yerine oturuyor

Geride kalan haftalarda istedikleri oyunu oynamaya başladıklarını kaydeden teknik direktör Cenk Özcan, “Takımımızda taktiksel anlamda da yavaş yavaş her şey yerine oturuyor. İstanbulspor maçında alacağımız puanlar bizi farklı yerlere getirebilir” dedi

Daha iyi olacağız
Teknik direktör Cenk Özcan yaptığı açıklamada, “Geride kalan haftalarda 5 resmi maç oynadık. Bu maçların tamamında 70. dakikadan sonra oyunda fiziksel anlamda güçlü kalan bizdik. Buda fiziksel anlamda yaptığımız çalışmaların sonuçlarını aldığımızı gösteriyor. Özelikle kazandığımız maçlarda son 15 - 20 dakikada oyunu forse eden taraf biz olduk. Mağlup olduğumuz tek karşılaşmada dahi oyunun son bölümünde kontrol bizim elimizdeydi. Takımımızda taktiksel anlamda da yavaş yavaş her şey yerine oturuyor. Bundan sonra daha iyi olacağını düşünüyorum. Her zaman söylediğimiz gibi bizim amacımız oyuncu yetiştirmek. Zaman zaman altyapı takımlarımızdan genç kardeşlerimizi aramıza alarak antrenmanlarda yer almalarını sağlayacağız. Altyapı hocalarımızın önerdiği genç ve yetenekli oyuncuları çalıştıracağız. Hem yarışma, hem de oyuncu yetiştirmek adına elimizden geleni yapmak istiyoruz” dedi.
 
İstanbul’u yenersek farklı bir konuma gelebiliriz
Hafta sonunda deplasmanda oynanacak İstanbulspor karşılaşmasını da değerlendiren teknik direktör Cenk Özcan: “İstanbulspor maçından alacağımız puanlar bizim için çok önemli. Buradan eğer alabilirsek hanemize yazdıracağımız üç puan bizi farklı bir konuma getirebilir. Hedefimiz oraya galibiyet için gitmek. İnşallah elimizden geleni yaparız, en kötü beraberlikle döneriz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor