Konspor

Konya Anadolu Selçukspor Tepecikspor maçına hazırlanıyor

Konya Anadolu Selçukspor Tepecikspor maçına hazırlanıyor

Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grup’ta hafta sonunda iç sahada Büyükçekmece Tepecikspor ile karşılaşacak Anadolu Selçukspor hazırlıklarına başladı.
Tatlıcak Tevfik Lav Tesislerinde bir araya gelen futbolcular haftanın ilk çalışmasını teknik direktör Cenk Özcan ve yardımcıları nezaretinde gerçekleştirdi.
 
Antrenman öncesi Kulüp Başkanı Erkan Genç, teknik heyet ve futbolcular ile bir araya gelirken, geride kalana haftalarda ortaya konulan mücadeleden memnun olduklarını dile getirdi ve zaman zaman istenmeyen saha sonuçlarının 34 haftalık lig maratonunda yaşanabileceğine dikkat çekti. 
 
Antrenmana tedavisi devam eden Ufukhan ile birlikte İstanbulspor maçında yaşadıkları sakatlığın ardından tedavilerine başlanan Burak ve Berat katılmadı.
 
Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda dar alanda yapılan pas çalışmalarının ardından futbolcular  5’e 2 top kampa ve ardından yapılan pas çalışmaları yaptı.
 
Antrenmanı Kulüp Başkanı Erkan Genç, Başkan Yardımcısı Mehmet Güney, Futbol Şube Sorumlusu Ali İslambay, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ay, Bünyamin Öztoprak, Sportif Direktör Mesut Erçetin, Kulüp Menajer Alim Öztaş da takip etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor