İşte elemelerde günün programı

İşte elemelerde günün programı

Avrupa elemeleri ikinci haftasında, 3 grupta 9 maç yapılacak.
2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde ikinci hafta heyecanı, bugün 3 grupta oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
 
Rusya'nın ev sahipliği yapacağı FIFA Dünya Kupası'na katılacak takımların belirleneceği elemelerde bugün D, G ve I gruplarında 9 maç yapılacak.
 
I Grubu'nda yer alan Türkiye, bugün saat 21.45'te başlayacak maçta Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda Ukrayna'yı ağırlayacak.
 
FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, aynı saatte D Grubu'nda Avusturya'nın Galler'i Ernst Happel Stadı'nda konuk edeceği karşılaşmada düdük çalacak.
 
Günün maçı İtalya-İspanya
Elemelerde günün maçı, 2006 FIFA Dünya Kupası şampiyonu İtalya ile 2010'daki turnuvada zafere ulaşan İspanya arasında oynanacak.
 
G Grubu'nda ilk maçlarını kazanan iki takımın TSİ 21.45'te başlayacak mücadelesine, İtalya'nın Torino kentindeki Juventus Stadı ev sahipliği yapacak.
 
İlk maçında sahasında Liechtenstein'ı 8-0 yenen İspanya'nın lider durumda bulunduğu grupta, İsrail'i deplasmanda 3-1'lik skorla geçen İtalya ikinci sırada yer alıyor.
 
Asya elemelerinde heyecan sürüyor
2018 FIFA Dünya Kupası Asya Elemeleri 3. turunda da heyecan, bugün oynanacak 3. hafta maçlarıyla sürecek.
 
Asya elemelerinde A Grubu'nda ilk iki sırada yer alan Özbekistan ile İran, B Grubu'nda ilk iki sırada bulunan Suudi Arabistan ile Avustralya karşılaşacak.
 
Ülkedeki iç savaşın etkisiyle ev sahipliği yaptığı maçları Malezya'da oynamak zorunda kalan Suriye ise A Grubu mücadelesinde Çin'e konuk olacak. Karşılaşma, Çin'in Xi'an şehrindeki Shaanxi Province Stadı'nda yarın TSİ 14.35'te başlayacak. Grupta bir puanla 5. sırada bulunan Suriye, ilk karşılaşmasında deplasmanda lider Özbekistan'a 1-0 kaybetmiş, ikinci maçında sahasında Güney Kore ile golsüz berabere kalmıştı.
 
İşte Avrupa elemelerinde günün programı
Tamamı 21.45'te başlayacak olan maçların programı şu şekilde:
 
D Grubu:
 
Avusturya-Galler
 
İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan
 
Moldova-Sırbistan
 
G Grubu:
 
İtalya-İspanya
 
Makedonya-İsrail
 
Liechtenstein-Arnavutluk
 
I Grubu:
 
Türkiye-Ukrayna
 
Kosova-Hırvatistan
 
İzlanda-Finlandiya
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın