Konspor

Kendi sahamızda kazanma geleneğimizi sürdürme istiyoruz

Kendi sahamızda kazanma geleneğimizi sürdürme istiyoruz

Konya Anadolu Selçukspor Teknik Direktörü Cenk Özcan 5-0'lık İstanbulspor yenilgisi ve bu hafta oynanacak İstanbulspor maçını değerlendirdi

Geçtiğimiz hafta deplasmanda alınan yenilginin hedeflerinde bir sapmaya yol açmayacağını ifade eden Anadolu Selçukspor teknik direktörü Cenk Özcan, “Mütevazi bir kadromuz var ve mütevazi bir şekilde yapabileceğimizin en iyisini yapmak istiyoruz.  Ba hafta iç sahada oynayacağımız Tepecikspor maçıyla kendi sahamızda ki kazanma geleneğimizi sürdürmek istiyoruz’ dedi.
 
İstanbulspor deplasmanında beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını kaydeden Cenk Özcan: ‘Sezonun İlk beş haftasında hedefimiz sekiz puan toplayabilmekti, şu anda yedi puanımız var. İlk beş haftada karşılaştığımız rakiplerimize de bakınca aldığımız her puanın ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Son maçta alınan sonuç bizi hedeflerimizden saptırmayacak. Mütevazi bir kadromuz var ve mütevazi bir şekilde yapabileceğimizin en iyisini yapmak istiyoruz” dedi.
 
Hafta sonunda iç sahada Tepecikspor ile karşılaşacaklarını hatırlatan teknik direktör Cenk Özcan: “Kendi sahamızda ki kazanma geleneğimizi sürdürme istiyoruz.  Maçımızı izlemeye gelen taraftarımıza iyi bir futbol izlettirmek amacındayız. Hazırlıklarımız bu doğrultuda sürüyor. Kendi taraftarımızın önünde futbolcularımızın iyi bir performansı var. Rakibimizi izledik ve analiz ettik. Geçtiğimiz hafta yeni bir teknik adam ile Ümit Karan ile anlaştılar. Yeni bir çıkış yapmak isteyecekler. Tüm bunların bilinci ile hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Kazanan taraf biz olmayı diliyoruz” ifadelerini kullandı.


Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor