Jeremain Lens hedefini açıkladı

Jeremain Lens hedefini açıkladı

 
Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Jeremain Lens, iddialı konuştu. Sunderland'te zor günler geçirdiğini belirten Hollandalı yıldız, "Amacım düzenli forma giyerek yüzde 100 performansa ulaşmak. Bunu yakaladığımda zaten benim Milli Takım'da olmamı kimse engelleyemez" dedi.
Fenerbahçeli Jeremain Lens'in hedefi milli formayı giymek.
 
Hollanda basınına konuşan Lens, "Yaşadığım sıkıntılı transfer süreci nedeniyle Sunderland'te fazla şans bulamadım. Psikolojik olarak zor dönemler yaşadım. Bu durum benim fiziksel olarak hazır hale gelmemi geciktirdi. Tam kendimi buldum derken Feyenoord maçında sakatlandım ve bu durum canımı sıktı" açıklamasında bulundu.
 
Performansının yüzde 60'ıyla oynadığını belirten Hollandalı kanat oyuncusu, "Yaşadığım sakatlık zaman kaybettirecek. Ama kısa zamanda yüzde 100'e ulaşacağıma inanıyorum. Fenerbahçe'de her şey çok iyi gidiyor. Özellikle taraftarla aramda güzel bir bağ var. Bunu daha da güçlendireceğim" şeklinde konuştu.
 
"Bazen bana haksızlık yapıldığını düşündüğüm zamanlar oldu" ifadelerine de yer veren Jeremain Lens, "Geçtiğimiz sezon çok hazır değildim. Şimdiki amacım düzenli forma giymek. Bunu yakaladığımda zaten benim Milli Takım'da olmamı kimse engelleyemez. Direkt olarak 11'de oynarım" dedi.
 
Fenerbahçe'deki performansıyla dikkat çeken Lens, görev aldığı 3 maçta, 4 asiste imza attı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın