Futbolda heyecan devam ediyor

Futbolda heyecan devam ediyor

 Futbolda Spor Toto 2. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 7., 2. ve 3. Grup'ta ise 6. hafta maçları yarın yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerdeki maç programı şöyle:

 

 Spor Toto 2. Lig  Beyaz Grup

13.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)

14.30 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.30 Ofspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Of İlçe)

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Zonguldak Kömürspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Kahramanmaraşspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 Hacettepe-Keçiörengücü (Cebeci İnönü)

15.30 Nazilli Belediyespor-İstanbulspor (Nazilli İlçe)

15.30 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

- Kırmızı Grup

13.30 Sarıyer-BUGSAŞ Spor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Eyüpspor-Menemen Belediyespor (Eyüp)

14.30 Gümüşhanespor- Kayseri Erciyespor (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 İnegölspor-Hatayspor (İnegöl İlçe)

15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Niğde Belediyespor-Tuzlaspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Tokatspor-MKE Ankaragücü (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Karşıyaka-Aydınspor 1923 (İzmir Atatürk)

15.30 Kırklarelispor- Kastamonuspor 1966 (Kırklareli Atatürk)

 

- Spor Toto 3. Lig

- 1. Grup

13.30 Kartalspor-Manavgatspor (Kartal)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Tekirdağspor (15 Temmuz)

13.30 Beylerbeyi-Gölcükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Karacabey Birlikspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Çorum Belediyespor-Erzin Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Kozan Belediyespor-Ankara Demirspor (İsmet Atlı)

15.30 Kızılcabölükspor-Cizrespor (Kızılcabölük Semt)

15.30 Kocaelispor-Kütahyaspor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 Altay-Van Büyükşehir Belediyespor (Buca İlçe)


- 2. Grup

13.00 Kırıkhanspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Silivrispor-Tire 1922 (Silivri)

14.30 Dardanelspor-Yomraspor (18 Mart)

14.30 Batman Petrolspor-Erbaaspor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Düzcespor-Dersimspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Pazarspor (Fikret Karabudak)

15.30 Kemerspor 2003-Halide Edip Adıvarspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Yeşil Bursa-Derincespor (Minareli Çavuşspor Tesisleri)


- 3. Grup

13.30 Maltepespor-Tarsus İdmanyurdu (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

14.30 Düzyurtspor-Orhangazispor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Payasspor-Sakaryaspor (Payas İlçe)

14.30 12 Bingölspor-Elaziz Belediyespor (Tunceli Atatürk)

15.00 Ankara Adliyespor-Diyarbekirspor (Ankara OSTİM)

15.30 Muğlaspor-Bayrampaşa (Muğla Atatürk)

15.30 Afjet Afyonspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.30 Bergama Belediyespor-Orduspor (Bergama 14 Eylül)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın