Konspor

ASKF Başkanlar Kurulu Toplantısı yapıldı

ASKF Başkanlar Kurulu Toplantısı yapıldı

Konya'da amatör spor kulüpleriyle beraber ilkleri gerçekleştirmiş ve yaşamış Konya ASKF, şehirde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin yöneticileri ile beraber gerçekleşen Başkanlar Kurulu Toplantısı sona erdi.
7-8-9 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya'da yapılan toplantıya; ASKF kurulları, kulüp başkanları, yöneticileri ve yerel basın mensuplar katıldı. Başkanlar Kurulu Toplantısı ilk bölümünde; Federasyon Başkanı Remzi Ay'ın açılış, tanıtım konuşması ile başladı ve federasyonun çalışmalarının yer aldığı slayt gösterisi ile devam etti.
 
Toplantıda Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Konya’da devam eden ve tamamlanan spor tesisleri ile ilgili slayt gösterisi eşliğinde bilgilerin yer aldığı sunum gerçekleştirdi.
 
İlk bölümün sonunda Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, daha önce başkanlığını yaptığı Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda 1998 yılından bu yana gerçekleşen hizmetler noktasında beraber çalıştığı kulüp başkanlarını, yöneticilerini anarak geldiği noktada burada olan yada olmayan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının emeğinin olduğunu belirttiği duygu yüklü bir konuşma yaptı.
 
Başkanlar Kurulu Toplantısı, 2. bölümünde ise; Atiker Konyaspor ve Konya Anadolu Selçukspor Futbol Gelişim Akademisi Koordinatörü Cihan Önal, amatör spor kulüplerinin altyapıları ve Konyaspor ile ilişkileri konusunda bilgilendirmeler yaptı. Amatör kulüp yöneticilerde söz aldığı soru-cevap kısmında görüş önerilerini paylaştılar. Son olarak Konya Futbol İl Temsilcisi H.İbrahim Samur yeni sezonun kulüplere hayırlı olmasını dileyerek çeşitli konular hakkında bilgiler verdi.
 
Program Konya Amatör Küme 2016-2017 Futbol Sezonu, Süper Grup ve 1.Amatör Küme kura çekiminin yapılması ile sona erdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor