Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi

Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi

 
Türkiye Taekwondo Federasyonu faaliyet takviminde yer alan 15 Temmuz Şehitleri Türkiye Taekwondo Şampiyonası 07-11 Ekim 2016 tarihleri arasında Konya’da yapıldı.

Selçuklu Belediyesi Spor ve Kongre Salonunda yapılan 15 Temmuz Şehitleri Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 68 İlden 680 bayan, 800 erkek toplamda 1480 sporcu mücadele etti. Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu.

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

45 Kg
1 - Enver Nazlı - Ankara Seven Sk
2 - Mehmet Okan Dinçsoy - Ankara Birlik Tkd Sk
3 - Alper Tuna Alan - Sakarya Atakan Tkd Sk
3 - Mehmet Oral - Bilecik Bozüyük Hem Sk

42 Kg
1 - Emine Göğebakan - Çanakkale Anafartalar Sk
2 - İrem Bekdaş - İzmir Büyükşehir Bld Sk
3 - Sıla Ezgi Yağcı - İzmir Bozyaka Korean Tkd Sk
3 - Buse Öztürk - Sakarya Atakan Tkd Sk

48 Kg
1 - Burak Aşık - Adana Sarıçam Bld Sk
2 - Emir Karabulut - İstanbul Tuzla Bld Sk
3 - Bilge Kaan Gül - Ankara Ego Sk
3 - Sezer Dalsüren - Ankara Özcan Tkd Sk

44 Kg
1 - Derya Eşme - Edirne Bld Sk
2 - Arife Elkit - Samsun İlkadım Bld Sk
3 - Rabia Ardıç - Ankara Büyükşehir Bld Ankara Sk
3 - Şerife Ilgız - Konya Selçuklu Bld Sk

51 Kg
1 - Muhammed Talha Şen - İstanbul Öncü Gsk
2 - Kadir Yaldız - Konya Çumra Bld Sk
3 - Bekir Sami Aslım - İstanbul Ferdi
3 - Mustafa Karsandı - Mersin Büyükşehir Bld Sk

46 Kg
1 - Hamiyet Toğan - Tokat Bld Plevne Sk
2 - Şeyda Selçuk - Ankara Hakan Tkd Sk
3 - Nilüfer Özkuru - İzmir Büyükşehir Bld Sk
3 - Saliha Küçüksolak - Konya Tsyd Sk

55 Kg
1 - Kemal Külük - Ankara Seven Sk
2 - Muhammed Kan - Adana Seyhan Bld Sk
3 - Berat Arık - Adana Sarıçam Bld Sk
3 - Görkem K. Kılıç - İstanbul Bahçelievler Bld Sk

49 Kg
1 - Şüheda Nur Güler - Bursa Yıldırım Bld Jsk
2 - İlayda Direk - İstanbul Gop Bld Sk
3 - İrem Albayrak - Bursa Orbay Sk
3 - Eda Gülten - İstanbul Tuzla Bld Sk

59 Kg
1 - Hakan Reçber - Ankara Birlik Tkd Sk
2 - Onur Tavşan - Erzurum Anadolu Form Sk
3 - Yusuf Atasoyu - İstanbul Cihan Sk
3 - Fatih Ata Demirtaş - Eskişehir Öncü Sk

52 Kg
1 - İkra Kayır - Ankara Maliye Milli Piyango Sk
2 - Merve Dinçel - Ankara Kanka Tkd Sk
3 - Betül Eda Ak - İstanbul G.O.P Bld Sk
3 - Meryem Şenlik - İstanbul Tuzla Bld Sk

63 Kg
1 - Ferhat Can Kavurat - Ankara Adliye Sk
2 - Mücahit Altun - Ankara Birlik Tkd Sk
3 - Yusuf Aras - Eskişehir Sarar Sk
3 - Necmi Bektaş - İstanbul Tuzla Bld Sk

55 Kg
1 - Tuğba Yılmaz - Ankara Ego Sk
2 - Elif Şimşek - Karaman Akademi Sk
3 - Simay Torun - Adana Gençlik Sk
3 - Ferda Soykan - Samsun Polis Gücü Sk

68 Kg
1 - F. Muhammet Saroğlu - Ankara Kartal Tkd Sk
2 - Mahmutcan Karaman - Konya Tsyd Sk
3 - Taner Baş - İstanbul Yenigün Tkd Sk
3 - Furkan Direk - İstanbul G.O.P. Bld Sk

59 Kg
1 - Ayşenur Özcan - Konya Selçuklu Bld Sk
2 - Sena Nur Ertürk - İstanbul Bağcılar Bld Sk
3 - Buket Kaptan - İstanbul Bağcılar Bld Sk
3 - Seray Oğuz - Kırklareli Sk

73 Kg
1 - Hüseyin Kartal - Ankara Kartal Tkd Sk
2 - Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld Sk
3 - Savaş Taştekin - Ankara Efsane 2 Sk
3 - M. Talha Aydoğan - İstanbul Uzunçavdar Sk

63 Kg
1 - Şeyma Nur Söğüt - Ankara Ulaştırma Sk
2 - Hacer Orgarun - Ağrı Gsk
3 - Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin Sk
3 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld Sk

78 Kg
1 - Hasan Can Lazoğlu - İstanbul Fatih Karagümrük Sk
2 - Emre Gül - İstanbul Büyükşehir Bld Sk
3 - Cihat Satılmış - Hatay Özşampiyonlar Sk
3 - Batuhan Şimşek - Konya Selçuklu Bld Sk

68 Kg
1 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld Sk
2 - Dilara Arslan - İstanbul Uzunçavdar Sk
3 - Ayşegül Gözey - İstanbul Sancaktepe Bld Sk
3 - K. Sena Sarılar - Konya Çumra Bld Sk

+78 Kg
1 - Emre Kutalmış Ateşli - Tokat Bld Plevne Sk
2 - Samed Muhammed Duygulu - Yozgat Zinde Gsk
3 - M. Emin Açıkgöz - Ankara Büyükşehir Bld Sk
3 - İbrahim Menekşe - Malatya Menekşe Sk

+68 Kg
1 - Melisa Mızrak - Ankara İlbank Sk
2 - Bilgehan Çelik - İstanbul Tuzla Bld Sk
3 - Yasemin Nur Yılmaz - İstanbul B.Şehir Bld Sk
3 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld Sk

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın