Ateş hattından kurtulmak istiyorlar!

Ateş hattından kurtulmak istiyorlar!

Tunahan Turhan: "Muratbey Uşak Sportif maçını da kazanarak, ateş hattından tamamen kurtulmak istiyoruz."

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Torku Konyaspor Basketbol Kulübü'nün basın sözcüsü Tunahan Turhan, Muratbey Uşak Sportif'in sıralama olarak altlarında yer aldığını belirterek, "O maçı da kazanarak, ateş hattından tamamen kurtulmak istiyoruz" dedi.

Turhan,  yaptığı açıklamada, Rönesans TED Ankara Kolejliler maçında müsabakanın son anına kadar iyi mücadele ettiklerini söyledi.Deplasmandan kazanarak döndükleri için mutlu olduklarını dile getiren Turhan, "Kazanmamız gereken bir maçtı. Sıralama olarak, altımızda yer alıyorlardı. Bu maçtan galip ayrılarak, ateş hattından biraz daha uzaklaştık" dedi.

 Turhan, hafta sonu sahalarında Muratbey Uşak Sportif'i ağırlayacaklarını anımsatarak, "Muratbey Uşak Sportif sıralama olarak altımızda yer alıyor. O maçı da kazanarak, ateş hattından tamamen kurtulmak istiyoruz. Sonra da yukarılara çıkabildiğimiz kadar çıkmayı hedefliyoruz. Bu takım bunu başaracak kapasitede. Taraftarımıza da iş düşüyor. Her zaman olduğu gibi bu maçta da bizi yalnız bırakmasınlar. Taraftarımızla tek vücut olarak kazanmayı sürdüreceğiz" dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın