Futbol'da haftanın programı

Futbol'da haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 2. Lig'e 7., 3. Lig 1. Grup'a 8., 2 ve 3. Gruplara ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
 
- Spor Toto Süper Lig
 
Yarın:
14.00 Kasımpaşa - Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
17.00 Kayserispor - Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.30 Adanaspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)
20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
 
 
16 Ekim Pazar:
13.30 Medipol Başakşehir - Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
13.30 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
16.00 Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor (Ülker)
19.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
 
17 Ekim Pazartesi
19.00 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)
 
 
 
- TFF 1. Lig
 
Yarın:
14.00 Altınordu-Mersin İdmanyurdu (İzmir Atatürk)
16.30 Balıkesirspor-Sivasspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Ümraniyespor-Göztepe (Atatürk Olimpiyat)
19.30 Elazığspor-Bandırmaspor (Elazığ Atatürk)
 
16 Ekim Pazar:
14.00 Manisaspor-Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)
16.00 Eskişehirspor-Giresunspor (Eskişehir Atatürk)
16.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Samsunspor (Kamil Ocak)
19.00 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup:
Yarın:
13.30 Fatih Karagümrük-Pendikspor (Vefa)
16 Ekim Pazar:
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Amed Sportif Faaliyetler (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Kazım Karabekir)
14.00 Ofspor-Kocaeli Birlikspor (Of İlçe)
14.30 Keçiörengücü-Kahramanmaraşspor (Aktepe)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor (Devrek)
15.00 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye)
15.00 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca)
 
Kırmızı Grup:
16 Ekim Pazar:
13.30 Tuzlaspor-Sarıyer (Tuzla Belediye)
13.30 Hatayspor-Gümüşhanespor (Antakya Atatürk)
14.30 Kastamonuspor 1966-1461 Trabzon (Gazi)
14.30 MKE Ankaragücü-Niğde Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
14.30 Kayseri Erciyesspor-Tokatspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
14.30 BUGSAŞ Spor-Eyüpspor (OSTİM)
15.00 Kırklarelispor-Karşıyaka (Kırklareli Atatürk)
15.00 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen)
15.00 Aydınspor 1923-İnegölspor (Adnan Menderes)
 
 
- Spor Toto 3. Lig
 
1. Grup:
16 Ekim Pazar:
13.30 Gölcükspor-24 Erzincanspor (Gölcük)
14.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor (Cizre)
14.00 Erzin Belediyespor-Kızılcabölükspor (Erzin)
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor (Van Atatürk)
14.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor (TCDD Ankara)
15.00 Manavgatspor-Altay (Evrenseki)
15.00 Kütahyaspor-Kartalspor (Dumlupınar)
15.00 Karacabey Birlikspor-Kocaelispor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)
15.00 Tekirdağspor-Beylerbeyi (Namık Kemal)
 
2. Grup:
16 Ekim Pazar:
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Silivrispor (Vefa)
14.30 Pazarspor-Kırıkhanspor (Pazar)
14.30 Yomraspor-Dersimspor (Yomra)
14.30 Tire 1922 Spor-Batman Petrolspor (Tire 4 Eylül)
15.00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Erbaa)
15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Düzcespor (Bodrum)
15.30 Derincespor-Çatalcaspor (İsmet Paşa)
15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Mümin Özkasap)
15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa (18 Mart)
 
 
3. Grup:
16 Ekim Pazar:
13.30 12 Bingölspor-Muğlaspor (Bingöl)
13.30 Bayrampaşa-Maltepespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.00 Diyarbekirspor-Bergama Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.00 Orduspor-Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)
14.00 Elaziz Belediyespor-Sakaryaspor (Elazığ Atatürk)
14.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Adliyespor (Tarsus)
15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)
15.00 Orhangazispor-Afjet Afyonspor (Orhangazi)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Payasspor​ (Darıca)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın