Taşkent spor’un yeni sezon hedefi”Şampiyonluk”

Taşkent spor’un yeni sezon hedefi”Şampiyonluk”

 

Konya 1 Amatör Küme “A” grubunda mücadele edecek olan Taşkent spor Kulübü 2016–2017 futbol sezonunda hedefini şampiyonluk olarak belirledi.


Geçtiğimiz sezon Konya İkinci Amatör Kümede başarılı müsabakalar çıkartarak ve rakiplerini geride bırakarak bir üst grup olan Konya Birinci Amatör Kümesine yükselen Taşkent spor’da hedef şampiyonluk olarak açıklandı.
2016–2017 futbol sezonu Konya 1. Amatör Küme “A”ve “B” grubunda 22–23 Ekim 2016 tarihlerinde oynanacak karşılaşmalar ile lig start alacak. Konya 1. amatör Küme “A” grubu şampiyonluk mücadelesi verecek olan Taşkent spor ligde ilk karşılaşmasını deplasmanda Y.Emirgazi Belediye spor ile oynayacak.
Taşkent spor zorlu Y.Emirgazi Belediye spor deplasman maçına antrenör Talat Yıldırım nezaretinde hafta da yaptığı üç antrenman ile sıkı bir şekilde sürdürüyor. Hedef ise ilk maç, ilk üç puan olarak belirlendi.
Taşkent Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı; “ Geçtiğimiz sezon başarılı olarak bir üst kümeye yükselmenin sevincini yaşadık. Bu yılda hedefimiz bir üst grup olan Birinci Amatör Küme Süper gruba yükselmek olarak belirledik. Tüm maçlarımıza üç puan ve centilmenlik parolasıyla çıkacağız. İnşallah lig sonunda ise hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşırız. Şimdi den ligde mücadele edecek olan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın