Konyaspor'da devir teslim yapıldı!

Konyaspor'da devir teslim yapıldı!

Ahmet Şan'ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Basın Sözcüsü olarak görevlendirilen Erhan Gökmen, görevini bir önceki Basın Sözcüsü Ahmet Baydar'dan düzenlenen bir törenle devraldı.
 
Devir teslim töreninde konuşan eski Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, "Konyaspor Yönetim Kurulu'na girdikten belli bir süre sonra getirildiğim Basın Sözcülüğü görevini bugün çok sevdiğim kardeşim Erhan Gökmen'e tevdiv ediyorum. Kendisinin başarılı bir şekilde bu görevi devam ettireceğine inanıyorum. Başarılar diliyorum. Bu arada görev yaptığım süre içerisinde birlikte çalıştığımız tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçmişte zaman zaman ufak-tefek hatalarımız olmuş olabilir. Kendilerine bu konudaki anlayışlarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.
 
3 Ekim'de yapılan Olağanüstü Genel Kurulda göreve gelen yeni yönetim kurulunda Basın Sözcüsü olarak görev alan Erhan Gökmen'de yaptığı konuşmada, "Sorumluluğu olan bir görevi devraldım. Kulübümüz adına bunu başarıyla devam ettireceğime inanıyorum. Arkadaşlarımın da bu konudaki desteklerini bekliyorum ve teşekkür ediyorum" görüşlerine yer verdi.
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın