'Braga karşısından başımız dik ayrılmak istiyoruz'

'Braga karşısından başımız dik ayrılmak istiyoruz'

Atiker Konyaspor'un çiçeği burnunda basın sözcüsü Erhan Gökmen UEFA Avrupa Ligi'nde perşembe akşamı konuk edecekleri Braga maçı öncesinde umutlu konuştu.
 
Gökmen yaptığı açıklamada,"Atiker Konyaspor'umuz tarihinde ilk defa Avrupa'da Konya'mızı ve Türkiye'yi temsil etme hakkını elde etti. Grubumuzda Avrupa Liglerinde daha önce defalarca bu mecrada mücadele eden deneyimli takımlarla eşleştik. Shakhtar gibi güçlü ve tecrübeli bir takıma karşı ortaya koyduğumuz mücadele otoriteler tarafından takdirle karşılandı. Gent deplasmanında ise özellikle ikinci yarıdaki mücadelemiz gelecek adına güçlü sinyaller verdi. Şimdi kendi saha ve seyircimiz önünde daha önce Avrupa'da bir çok başarıya imza atmış Portekiz temsilcisi Braga ile karşılaşacağız. Moral motivasyonu açısından iyi durumdayız" diye konuştu.
 
Erhan Gökmen sözlerine şöyle devam etti:
 
"Portekiz temsilcisiyle oynayacağımız müsabaka skor açısından her iki takım içinde son derece önem arz ediyor. Buradan elde edeceğimiz puan yada puanlar gruptaki bütün dengeleri değiştirecek. O nedenle Braga karşısında tıpkı Shakhtar maçında olduğu gibi iyi mücadele ederek ve son dakikaya kadar vazgeçmeyerek hedeflediğimiz sonuca ulaşmak istiyoruz. Taraftarımızın desteğiyle bunu başaracak güçteyiz. Teknik kadromuza, futbolcularımıza, tribünlerdeki binlerce Konyaspor sevdalısına inanıyoruz. Braga saygı duyulacak bir ekip lakin perşembe gecesi Büyükşehir Belediye Stadyumu'ndan başımız dik ayrılmak istiyoruz..."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın