Türkiye Basketbol Ligi'nde 22. hafta maçları oynanacak

Türkiye Basketbol Ligi'nde 22. hafta maçları oynanacak

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne 21, Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne ise 25. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek

 
Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL) 22, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne (TKBL) 21, Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne (TB2L) ise 25. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
 
Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, TBL, TKBL ve TB2L'de haftanın maç programı şöyle:
 
Türkiye Basketbol Ligi
 
Yarın:
 17.00 Beşiktaş İntegral Forex-Galatasaray Liv Hospital (Beşiktaş İntegral Arena)
 17.00 Royal Halı Gaziantep-TOFAŞ (Gaziantep Karataş Şahinbey)
 17.00 NSK Eskişehir Basket-Banvit (Anadolu Üniversitesi)
 17.00 Türk Telekom-Pınar Karşıyaka (Ankara)

 15 Mart Pazar:
 16.00 Torku Konyaspor-Muratbey Uşak Sportif (Selçuklu Belediyesi)
 17.30 Trabzonspor Medical Park-Darüşşafaka Doğuş (Hayri Gür)
 21.00 Fenerbahçe Ülker-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ülker Sports Arena)

 16 Mart Pazartesi:
 19.00 Anadolu Efes-Rönesans TED Ankara Kolejliler (Abdi İpekçi)
 
-Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi
 
Yarın:
 14.00 Canik Belediyespor-OGM Orman Gençlik (Canik Belediye Hasan Doğan)
 14.00 Orduspor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Vali Kemal Yazıcıoğlu)
 15.00 Galatasaray Odeabank-Osmaniye Gençlik (Abdi İpekçi)
 16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Adana ASKİ (Kadir Has Kongre Merkezi)
 
15 Mart Pazar:
 14.00 Adana BOTAŞ-İstanbul Üniversitesi BGD (Menderes)
 16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Edirne Belediyesi Edirnespor (Antakya)
 18.30 Beşiktaş-Fenerbahçe (Beşiktaş İntegral Arena)
 
-Türkiye Basketbol 2. Ligi
 
Bugün:
 14.00 Gelişim Koleji-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Gelişim Koleji)
 15.30 İTÜ ERA-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (İTÜ Ayazağa)
 15.30 Orkide Gediz Üniversitesi-Pertevniyal (Gediz Üniversitesi)
 
Yarın:
 16.00 Best Balıkesir-İstanbul DSİ (Kurtdereli)
 16.00 Mamak Belediyesi Ankara DSİ-Yeşilgiresun Belediyespor (Mamak Belediyesi)
 16.00 Afyonkarahisar Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Afyonkarahisar Atatürk)
 16.00 Socarspor-Finalspor (Bornova Belediye Işıkkent)
 17.00 Sinpaş Denizli Basket-Mondi Melikşah Üniversitesi (Pamukkale Üniversitesi)
 17.00 TÜYAP Büyükçekmece Basketbol-Adanaspor (Mimar Sinan Koleji)
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın