Torku Konyaspor'a kaybederse ne yapacak?

Torku Konyaspor'a kaybederse ne yapacak?

"Kalan 10 maçta sonuna kadar mücadele edeceğiz."

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Akhisar Belediyespor’a karşı aldıkları farklı mağlubiyet sonrası basın toplantısı düzenledi.  

Hikmet Ferudun Tankut Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, geçtiğimiz hafta deplasmanda alınan 5-1’lik mağlubiyetin açıklamasının olmadığını, kalan 10 maçta sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi. 
Bir basın mensubunun, ’Gelecek hafta oynanacak Torku Konyaspor maçında mağlup olmanız halinde tutumunuz ne olacak?” yönündeki bir sorusuna Vural, "Yılmaz Vural buraya 13 maç çalışmaya geldi. Bu takım kümede düşse de 13 maçı bitirir gider. Biz buraya 4 maçlık gelmedik. Elimizde de sihirli değnek yok. Benim hatamla bu takım düşmez. Ne yapalım teslim mi olalım, bırakalım mı? 10 tane maç var. Bu 10 maçta 30 puan hedefim var. Ben bunu söylüyorum ama ne kadarını alıp ligde kalırsam o kadarı almaya bakarım. Bu takımın 7 maç kazanması adına elimizden geleni yapacağız. Futbolda kesin konuşma diye bir şey yoktur. Niyet ve istek vardır ama sonuç olunca oynamadan bir şey kazanamıyorsunuz. Bir insanın eşi adamı rezil de eder, vezir de. Oyuncu da insanı rezil de eder, vezir de. 3 maçı kazansak Yılmaz Vural burada kral olurdu, kaybedince Yılmaz Vural formda değil olurdu. Ben kendi antrenörlük bilgimden bir şey kaybetmedim. Uygulamamda bir şey çıkmıyorsa ben eleştiriye saygı duyarım" cevabını verdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın