'TSYD'nin başarılı çalışmalarını memnunlukla takip ediyoruz'

'TSYD'nin başarılı çalışmalarını memnunlukla takip ediyoruz'

Remzi Ay ve Mehmet Günbaş, TSYD Konya Şubesi başkanlığına 3. kez seçilen Recep Çınar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 
TASKK Genel Başkan yardımcısı ve  Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay ile Başkan yardımcısı Mehmet Günbaş, TSYD  Konya Şubesi başkanlığına 3. kez seçilen Recep Çınar'a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Göreve başladıkları günden bu yana Konya sporuna  verdikleri desteklerden dolayı Başkan  Çınar'a teşekkür eden Remzi Ay, “TSYD Konya şubesinin  Konya sporuna katkılarının  ve desteklerinin artarak devam edeceğine olan inancım tamdır. TSYD'nin başarılı çalışmalarını memnunlukla takip ediyoruz. Özellikle kulüpleşerek 11-12 branşta faaliyet gösteren TSYD'nin 250'ye yakın sporcuyu bünyesinde bulundurması, spor yaptırması Konya için gurur vesilesidir” dedi. 

Konya'daki tüm kesimlerin verdiği desteklerle sporumuzun daha da güçlenerek şehre daha fazla katma değer sağlayacağını belirten Ay, TSYD Konya şubesinde 3. kez Başkan seçilmesi nedeniyle Recep  Çınar ve yönetimini tebrik ederek  başarı dileklerini iletti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSYD Konya şubesi Başkanı Recep Çınar ise Konya sporunun gelişmesi noktasında “Sporun Taban Birlikleri” arasında oluşacak işbirliğinin önemine dikkat çekerek, “Şehrimizin spor şehri olması noktasında hep birlikte elimizi taşın altına soktuk, bundan sonra da sokmaya devam edeceğiz. Konya'nın daha iyi noktalara gelmesi için TSYD olarak üzerimize düşeni yapacağız” dedi. 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın