Mareşal Mustafa Kemal Orta Okulu birinci oldu

Mareşal Mustafa Kemal Orta Okulu birinci oldu

2014-2015 Öğrenim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Okullar arası Eskrim İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eskrim Salonunda yapılan müsabakalarda sporcular birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içine girerken sporseverlerde heyecan dolu anlar yaşadı. Takım sıralamalarında Yıldız Erkek Epede Mareşal Mustafa Kemal Orta Okulu, Yıldız Bayan Epede Özel Merve Meram Abdullah Aymaz Ortaokulu birinci olurken, Genç Erkek Epe, Genç Bayan Epe, Genç Erkek Kılıç, Genç Bayan Kılıç, Genç Erkek Flöre ve Genç Bayan Flörede Meram Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci olarak büyük bir başarıya imza atmış oldu. Dereceye giren sporcuların ödüllerini Eskrim İl Temsilcisi Yusuf Barsbuğa, Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim Bülent Fişekcioğlu ve müsabaka hakemleri verdi. Dereceye giren sporcular 12-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Aydın’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazandılar.
Müsabakalar sonucu dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu;
YILDIZLAR ERKEK EPE SONUÇLARI
1-Onur Baran Baydar Özel Konya Alp Ortaokulu
2-Hilmi Taha Ekenler Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu
3-Metin Tayanç Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu
4-Berat Artun Demirel Özel Konya Form Kampüs Ortaokulu
YILDIZLAR BAYAN EPE SONUÇLARI
1-Aybüke Arıkoğlu Özel Merve Meram Abdullah Aymaz O.
2-Sude Gökhan Meram Niyaz Usta Ortaokulu
3-Seren Sıla Uysal Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu
4-Hatice İrem Kal Özel Merve Meram Abdullah Aymaz O.
GENÇ BAYAN EPE SONUÇLARI 
1- Beyza Halvacıay Selçuklu Cumhuriyet Anadolu Lisesi
2- Sedef Şara Baydar Meram Mehmet-Münevver Kurban Anadolu Lisesi
3- Şilan Hülya Yaman Özel İbni Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
4- Merve Büyükçiftçi Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
GENÇ ERKEK EPE SONUÇLARI 
1- Alperen F. Ekenler Zeki Özdemir Anadolu Lisesi
2- M. Yasin Büyükaslan  Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi.  
3- Alperen Ayer Özel Diltaş Anadolu Lisesi
4- M. Ali Gürpınar Konya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
GENÇ BAYAN KILIÇ SONUÇLARI
1- İrem İçgül Özel Diltaş Anadolu Lisesi
2- Büşra İnyayla Meram Mesleki Ve Anadolu Lisesi
3- Rabia Erdil Meram Mesleki Ve Anadolu Lisesi
4- Fatma Ecem Baltacı Meram Mesleki Ve Anadolu Lisesi
GENÇ ERKEK KILIÇ SONUÇLARI 
1- Muammer Küçükkalaycı Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
2- Mustafa Candan Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
3-Ali Samancı Özel Merve Büyükkoyuncu Anadolu Lisesi
4- Erdoğan Varım Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
GENÇ BAYAN FLÖRE SONUÇLARI
1- Kader Çelik Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
2- Aliye Gündoğar Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
3- Zeynep Şevval Koçak Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
GENÇ ERKEK FLÖRE SONUÇLARI
1- Berk Uzunay Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
2- Şakir Aycan Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi  
3- Zait Mehmet Barut Meram Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
 
  
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın