Fatih Terim, kulüp sorunlarını Futbol Federasyonu’na taşıyacak!

Fatih Terim, kulüp sorunlarını Futbol Federasyonu’na taşıyacak!

İlki Adana’da gerçekleştirilen ‘Futbol Buluşmaları’ toplantısında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, dün kulüp yöneticileriyle görüştü...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, ‘Futbol Buluşmaları’ndan sonra hazırlayacakları dosyaları Türkiye Futbol Federasyonu’yla paylaşıp çözüm önerileri getireceklerini söyledi.

İlki Adana’da gerçekleştirilen ‘Futbol Buluşmaları’ toplantısında Terim, dün kulüp yöneticileriyle görüştü. Bugün de antrenör, altyapı sorumlusu, üniversitelerin beden eğitimi ve yüksekokul yetkilileri olmak üzere futbolun tüm kademeleriyle bir araya gelen Terim, sorun ve çözüm önerilerini dinledi.

Toplantıdan sonra basın açıklaması yapan Terim, futbolla ilgili tüm bireylerin fikirlerini alıp sorunlarını not ettiğini kaydetti. Toplantının çok güzel geçtiğini belirten Terim, “Futbol adamları hangi durumda olduklarını, neler yapılması gerektiğini, ortak sıkıntılarını dile getiriyorlar ve bu futbol buluşmalarının tamamından sonra hazırlayacağımız dosyayı, sorunlar silsilesini veya çözümler noktasını da Futbol Federasyonumuz’la paylaşacağız” diye konuştu.
Geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden Bucaspor’un U17 takımı futbolcularından 17 yaşındaki Ömer Teymur’a da değinen Fatih Terim, Bucaspor ve futbol camiasına başsağlığı diledi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın