Konspor

Orduspor sürpriz peşinde!

Orduspor sürpriz peşinde!

Orduspor teknik direktörü Hüseyin Özcan: "skoru kestirmek zor, sürprize açık bir maç olacak" dedi."

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Gaziantep Büyükşehir Belediye maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenman sonrası basın toplantısı gerçekleştiren Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, Osmanlıspor maçı ve oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını değerlendirdi. Takımdaki son durum hakkında bilgiler veren Özcan, takımda sakat ve cezalı oyuncuların olduğunu söyledi.

"GOL MOTİVASYONUMUZU BOZDU"
Osmanlıspor maçını değerlendiren Teknik Direktör Hüseyin Özcan, iyi mücadele ettikleri bir maç olduğunu ancak golü yedikten sonra moral ve motivasyonlarının kaybolduğunu belirtti. Maçın teknik analizini yapan Özcan, "Pazar günü takımımız 2 tane müsabaka yaptı. Biri sabahleyin üniversite sınavı, diğeri de 15.00’te lig mücadelesi yaparak her şeylerini ortaya koydu. İyi oyunculardan kurulu maddi olarak iyi temeller üzerine kurulmuş bir takımla oynadık. Osmanlıspor maçında oyun anlayışımız hiç değişmedi. Biz oyunumuzu geliştirerek hem savunmada hem de hücumda başarı olmaya çalıştık. Her maçta yeni deneyimler yeni kazanımlar bulmaya çalışıyoruz. Osmanlı maçında iyi mücadele ettik, çok pozisyon bulduk. Daha önceki maçlarda yaşadığımız durumu yaşadık. Gol yiyene kadar direncimiz yüksekti, gol yedikten sonra da direncimizin kırıldığını gördük. Maç motivasyonu koptuğu an kalemizde goller görmeye başlıyoruz. İnanıyorum ki ileriki maçlarda bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Lig bitmeden de önemli sürprizlere imza atacağımızı söyleyebilirim" diye konuştu.

"SÜRPRİZLERE AÇIK BİR MAÇ"
Hafta sonu Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a konuk olacaklarını söyleyen Özcan, Gaziantep ekibinin iyi bir kadroya sahip olduğunu vurguladı. Maçın sürprizlere açık olduğunu ifade eden Özcan, "Gaziantep Büyükşehir Belediye takımı PTT 1. Lig’e bütçesiyle iddialı başlayan takımlardan bir takımdı. Önemli bir takım mali ve oyuncu kadrosuyla güçlü ancak ligde istikrarı sağlayamamış bir takım. Onlar için de bizim için de çok önemli bir müsabaka. Biz bu maçta da kendi oyunumuzu kendi düşüncemizi sahaya yansıtmaya çalışacağız. Biz bu maçta da kendi adımıza kazanan olmaya çalışacağız. Maç skoru ne diye soracak olursanız. İnanın bir şey diyemiyorum ama sürprize açık bir maç diye bilirim" şeklinde konuştu.

Takımda Burak Demireğen’in cezalı olduğu için maçta forma giyemeyeceğini aktaran teknik direktör Özcan, Hüseyin Kuday, Emre Can Baş ve Mustafa Bayahan’ın ise sakatlıklarının bulunduğunu sözlerine ekledi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor