'Ligin iyi takımlarından bir tanesi ile oynayacağız'

'Ligin iyi takımlarından bir tanesi ile oynayacağız'

Hafta sonunda deplasmanda Keçiörengücü ile karşılaşacak Anadolu Selçukspor'da teknik direktör Abdurrahman Baysangur: “İnşallah tam kadro gidip, girdiğimiz pozisyonları değerlendirirsek, oradan 3 puanı alır geliriz düşüncesindeyiz" dedi.

  
“İç sahada biz de galip gelmeyi çok istiyoruz” ifadesini kullanan  Abdurrahman Baysangur: “Aslında galip gelebilecek oyunu da sergiliyoruz. Girdiğimiz pozisyonlarda sonuca gidebilsek çok daha farklı bir pozisyonda olurduk. İstekli ve arzulu oyunumuz bizi memnu neden tarafları. İç sahada oynadığımız maçlarda gelen takımları hemen hemen her maçta sahasına hapseden bir yapı içerisinde oynuyoruz. En azından burada berabere kalan takımlar aldıkları bir puana sevinerek gidiyor. Bunlar elbette ki memnun eden şeyler ama kazanmak, özellikle iç sahada çok daha üst sıralara çıkma adına önemli. Fakat dışarıdan aldığımız puanların bizi bu pozisyonda tuttuğu da ortada. Artık içeride ve dışarıda kalan yedi maçımız var, ne kadar çok puan toplarsak bizim için çok çok önemli. İçeride oynayacağımız üç tane maçımız var. Bunlar da ciddi anlamda rakiplerimiz. İnşallah bunları kazanırız. Belki bu güne kadar istediğimiz sonuçları alamadık iç sahada. Ama Tokatspor, Turgutluspor ve Ofspor maçları tamamıyla bire bir rakip olarak gördüğümüz takımlar. Eğer bunları kazanırsak hedefimize zaten ulaşmış oluruz. İnşallah bunun uğraşı içerisinde olacağız” dedi.
 
Hafta sonunda Keçiörengücü ile deplasmanda zor bir maça çıkacaklarını kaydeden Baysangur: “Ligin iyi takımlarından bir tanesi. Ama bizim deplasmanda oynadığımız futbol, aldığımız sonuçlar, özellikle iyi takımlara karşı gösterdiğimiz performansla bu deplasmanda inşallah 3 puan alacağımıza inanıyorum. Bunu söylerken de takımda cezalı oyuncunun olmayışı, sakat oyuncularımızın dönmüş olması, bütün bunlar bizim için artı. İnşallah tam kadro gidip girdiğimiz pozisyonları değerlendirirsek, oradan 3 puanı alır geliriz düşüncesindeyiz” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın