Konspor

Bursaspor'da çalışmalar tam gaz!

Bursaspor'da çalışmalar tam gaz!

Bursaspor, Özlüce tesislerinde yaptığı antrenman ile hafta sonu oynayacağı Medicana Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürdü...

Bursaspor, Özlüce Tesisleri’nde yaptığı antrenman ile hafta sonu oynayacağı Medicana Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Ay-yıldızlı bayrakla poz veren futbolcular, Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümünde tüm gazi ve şehitleri saygıyla andı.

Antrenman öncesinde Bursasporlu futbolcular, ay-yıldızlı bayrakla poz vererek Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümünde tüm gazi ve şehitleri saygıyla andı. Teknik direktör Şenol Güneş nezaretinde gerçekleştirilen antrenmana gribal enfeksiyon geçiren Enes Ünal katılmazken, tedavileri devam eden Cedric Bakambu ve Fernando Belluschi takımdan ayrı çalıştı.

Antrenmanın ilk bölümünde tendonunda sertlik meydana gelen Bekir Yılmaz ise kontrol amaçlı olarak çalışmayı yarıda bırakırken, ısınma koşularının ardından eğlenceli oyunlar oynayan futbolcular ikinci bölümde koordinasyon çalışması yaptı. Son bölümde ise taktik çift kale maç yapılırken, yarın yapılacak antrenman ile Medicana Sivasspor maçı hazırlıkları devam edecek.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor