"Transfer yasağının sıkıntılarını yaşıyoruz"

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı tarafından Erdemli Spor Salonu'nda düzenlenen panele Mersin İdman Yurdu teknik direktörü Rıza Çalımbay ve futbolcu Efe Halil Özarslan da katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı tarafından Erdemli Spor Salonu'nda düzenlenen panele Mersin İdman Yurdu teknik direktörü Rıza Çalımbay, futbolcu Efe Halil Özarslan, spiker Emre Tilev, gazeteci Cevdet Ünüvar ve eski hakem Musa Eryılmaz katıldı.

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, transfer yasağı nedeniyle takıma takviye yapamamanın sıkıntısını yaşadıklarını söyledi.

Erdemli Spor Salonu’nda Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen panele katılan Çalımbay, öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.
Takımın performansının son maçlarda düştüğünün dile getirilmesi üzerine Çalımbay, “Ara dönemde transfer yapamadık. Transfer yasağımız olmasaydı çok daha iyi olabilirdik. Birçok takımın 30 maç sonrasında yakaladığı performansı biz 25 maçta yakaladık. Takım çok kötü değil ancak güçlendirmek gerekiyordu, bunu yasak nedeniyle yapamadık. Biz buna rağmen ligi iyi bir yerde bitirmek istiyoruz” dedi.

Mersin Stadyumu’nda maç yapılıp yapılmayacağının sorulması üzerine de Çalımbay, büyük bir ihtimalle Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarının orada oynanacağını belirtti.
Çanakkale Zaferi dolayısıyla spor yerine zaferi konuşmayı tercih edeceğini söyleyen spiker Emre Tilev ise zaferle ilgili sunumunu gerçekleştirerek, öğrencilere öğütlerde bulundu.
Etkinliğe Mersin İdmanyurdu futbolcusu Efe Halil Özarslan, gazeteci Cevdet Ünüvar ve eski hakem Musa Eryılmaz da katıldı.

Program öğrencilerin yoğun isteği üzerine Emre Tilev’in gol anlatımıyla sona erdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor