50. Büyükler Karate Şampiyonası başladı!

50. Büyükler Karate Şampiyonası başladı!

50. Büyükler Karate Şampiyonası bugün sabah saatlerinde start aldı. Şampiyonada 47 ülkeden toplam 195 sporcu madalya için ter dökecek...

50. Büyükler Karate Şampiyonası bugün sabah saatlerinde start aldı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada 47 ülkeden toplam 195 sporcu kata ve komite branşlarında 12’si ferdi, 4’ü de takım mücadelelerinde dağıtılacak madalyalar için ter dökecek.

İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu bugün büyük bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. 19-22 Mart tarihlerinde 47 ülkeden 495 sporcunun katılacağı 50. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası bugün başladı.

Avrupa Karate Federasyonu (EKF) tarafından her yıl düzenlenen Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası’nın 50. buluşmasında 47 ülkeden toplam 195 sporcu kata ve komite branşlarında 12’si ferdi, 4’ü de takım mücadelelerinde dağıtılacak madalyalar için ter dökecek. Organizasyonda kategorilerinde ilk altı sırayı alan isimler haziran ayında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek Avrupa Oyunları’na doğrudan katılma hakkı elde edecek.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın