Kayseri Rainbow'da üst tur sevinci!

Kayseri Rainbow'da üst tur sevinci!

Sportif direktör Şimşek: "İlk kez katıldığımız kupada Trabzonspor gibi güçlü bir takımı eleyerek, 4'lü finallere yükselmenin mutluluğunu yaşıyoruz"

entbol Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası çeyrek finalinde Trabzonspor'u eleyen Kayseri Rainbow'da üst tur sevinci yaşanıyor.
 
Sportif direktör Yücel Şimşek,  yaptığı açıklamada, çeyrek final ilk maçından 3 sayı farkla galip ayrıldıklarını, ikinci karşılaşmada Trabzon'da 2 sayı farkla yenilmelerine rağmen averajla isimlerini 4'lü finale yazdırdıklarını söyledi.
 
Güçlü bir takımı kupadan saf dışı etmenin önemli olduğunu vurgulayan Şimşek, şöyle devam etti:
 "İlk kez katıldığımız kupada Trabzonspor gibi güçlü bir takımı eleyerek, 4'lü finallere yükselmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Trabzon'a ilk maçı kazanmanın güveniyle gitmiştik. Orada da iyi mücadele ettik ve istediğimizi aldık. Bütün oyuncularımızı kutluyorum. İnşallah 4'lü finallerde de iyi sonuçlar almak için yoğun bir şekilde çalışacağız."
 
Maçta istenmeyen olayların yaşandığını belirten Şimşek, "Zaman zaman maçta gerginlikler oldu. Bunlar keşke olmasaydı. Spor barış, kardeşlik ve dostluğu içinde barındırır. Bu sahnelerin bir daha yaşanmamasını arzu ediyoruz" diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın