İşte Futbol'da haftanın programı..

İşte Futbol'da haftanın programı..

Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 25. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 28, Beyaz Grup'ta 31, Spor Toto 3. Lig'de ise gruplarda 27. hafta karşılaşmaları yapılacak

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 25. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 28, Beyaz Grup'ta 31, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 27. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Kardemir Karabükspor-Torku Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Balıkesirspor-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

Yarın:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Tevfik Sırrı Gür)

13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Medicana Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

22 Mart Pazar:

13.00 İstanbul Başakşehir-Gençlerbirliği (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker) 

20.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

 

 PTT 1. Lig

Bugün: 

19.00 Osmanlıspor-Albimo Alanyaspor (Osmanlı)

Yarın:  

14.00 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

14.00 Bucaspor-Antalyaspor (Yeni Buca)

18.30 Adana Demirspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim)

22 Mart Pazar:

13.00 Manisaspor-Şanlıurfaspor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Denizlispor-Kayserispor (Denizli Atatürk)

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Orduspor (Kamil Ocak)

16.00 Samsunspor-Karşıyaka (Samsun 19 Mayıs)

23 Mart Pazartesi:

18.30 Altınordu-Adanaspor (İzmir Atatürk)

 

- Spor Toto 2. Lig

 

Kırmızı Grup:

22 Mart Pazar: 

13.00 Gümüşhanespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Sarıyer-Kocaeli Birlikspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Gölbaşıspor-Tepecikspor (Gölbaşı İlçe)

13.30 Kahramanmaraşspor-Altay (12 Şubat)

13.30 İnegölspor-Hatayspor (İnegöl İlçe)

13.30 Ankaragücü-Pazarspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Lüleburgaz 8 Kasım) 

13.30 Nazilli Belediyespor-Bandırmaspor (Nazilli İlçe)

13.30 Göztepe-Birlik Nakliyatspor Düzyurtspor (İzmir Atatürk)

 

Beyaz Grup:

22 Mart Pazar:

13.00 Ofspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Of İlçe)

13.30 Keçiörengücü-Konya Anadolu Selçukspor (Ankara Aktepe)

13.30 Menemen Belediyespor-Tokatspor (Menemen İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Kartalspor (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Körfez İskenderunspor-Turgutluspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Pendikspor-1461 Trabzon (Pendik)

13.30 Centone Karagümrük-Ümraniyespor (Vefa)

13.30 Aydınspor 1923-Tarsus İdmanyurdu (Adnan Menderes)

13.30 Fethiyespor-Yeni Malatyaspor (Fethiye İlçe)

 

- Spor Toto 3. Lig

 

1. Grup:

22 Mart Pazar:

13.30 Kırıkhanspor-Tire 1922 (Kırıkhan İlçe)

13.30 Manavgatspor-Zonguldak Kömürspor (Evrenseki) 

13.30 Adliyespor-Kızılcabölükspor (Bağlum Belediye)

13.30 Çatalcaspor-Çorum Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Niğde Belediyespor-Bursa Nilüferspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Tuzlaspor-Gaziosmanpaşa (Tuzla Belediye)

13.30 Şekerspor-Batman Petrolspor (Polatlı İlçe)

 

2. Grup: 

22 Mart Pazar:

13.00 Yeni Diyarbakırspor-Kemer Tekirovaspor (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Gölcükspor-Arsinspor (Gölcük Şehir)

13.30 Dardanelspor-Erzincan Refahiyespor (18 Mart)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor (Sancaktepe Belediyesi Şehir)

13.30 Çine Madranspor-Maltepespor (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Yeşil Bursa-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Eyüpspor-Derincespor (Eyüp)

23 Mart Pazartesi: 

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Çankırıspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Payas Belediyespor 1975 (Vefa)

 

3. Grup: 

22 Mart Pazar:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Orhangazispor (Kazım Karabekir)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.30 Ankara Demirspor-İstanbul Güngörenspor (Cebeci İnönü)

13.30 Silivrispor-Beylerbeyispor (Silivri)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Etimesgut Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Kayseri Şekerspor-Bergama Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Sakaryaspor (Kemalpaşa Ulucak)

13.30 Erzin Belediyespor-Sandıklıspor (Erzin İlçe) 

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın