Torku Konyaspor Banvit deplasmanında...

Torku Konyaspor Banvit deplasmanında...

Türkiye Basketbol Ligi'nde 23. hafta maçları yapılacak. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde 23, Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde ise 26'ncı hafta maçları oynanacak

Türkiye Basketbol Ligi ve Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde 23, Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde ise 26'ncı hafta maçları yapılacak. 

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

-Türkiye Basketbol Ligi

Yarın:

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş İntegral Forex (Cebeci)

17.00 Darüşşafaka Doğuş-NSK Eskişehir Basket (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.00 TOFAŞ-Trabzonspor Medical Park (Bursa Atatürk)

17.00 Pınar Karşıyaka-Royal Halı Gaziantep (Karşıyaka)

18.00 Banvit-Torku Konyaspor (Banvit Kara Ali Acar)

22 Mart Pazar:

13.30 Muratbey Uşak Sportif-Anadolu Efes (Uşak Üniversitesi)

23 Mart Pazartesi:

17.30 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Fenerbahçe Ülker (TOBB)

20.00 Galatasaray Liv Hospital-Türk Telekom (Abdi İpekçi)

 

-Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Yarın:

14.00 Orduspor-Edirne Belediyesi Edirnespor (Vali Kemal Yazıcıoğlu)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi BGD (Edip Buran)

15.00 Galatasaray Odeabank-Adana ASKİ (Ahmet Cömert)

16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Samsun Canik Belediye (Kadir Has Kongre Merkezi)

22 Mart Pazar: 

13.30 Beşiktaş-OGM Orman Gençlik (Beşiktaş İntegral Arena)

14.00 Adana BOTAŞ-Fenerbahçe (Menderes)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Osmaniye Gençlik (Antakya)

 

-Türkiye Basketbol 2. Ligi

Bugün:

14.30 Final Gençlik-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Özel Final Okulları)

18.00 Melikşah Üniversitesi-Gelişim Koleji (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)

Yarın:

15.00 Akhisar Belediyespor-Socarspor (Akhisar)

17.00 İstanbul DSİ-Afyonkarahisar Belediyespor (Caferağa)

17.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Edip Buran)

17.00 Pertevniyal Gençlik-Sinpaş Denizli Basket (Ahmet Cömert)

17.00 TÜYAP Büyükçekmece Basketbol-İTÜ ERA (Mimar Sinan Koleji)

17.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Orkide Gediz Üniversitesi (19 Eylül)

22 Mart Pazar:

17.00 Adanaspor-Best Balıkesir (Menderes)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın